PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703024}

Dominion

6,6 3 005
ocen
6,6 10 1 3005
Dominion
powrót do forum serialu Dominion

fabula

ocenił(a) serial na 4

Koncepcja miala sile ale gdzies to wszystko po drodze zdechlo. Moglo byc naprawde fajnie a jest
miernie.Nie mniej jednak dam szanse 2 sezonowi bo to produkcja Syfy. Dobrze pamietam,ze 1 sezon
Haven tylka nie urywal i w lekkich mekach go ogladalam. Potem bylo juz lepiej, no przynajmniej przez
dwa kolejne sezony . :-)

ocenił(a) serial na 4
dot_6

Pierwsze 3 odcinki choć słabe to jednak dawały radę, potem wielkie nic, po czym 8 odcinek w jakiś sposób podniósł mierny sezon. No nic, potrzeba czekać na to co mają do zaoferowania, bo na razie jest cieniutko.

dot_6

I jak ? Miałem podobne odczucia po pierwszym sezonie ale z braku laku i nie znania podobnych tytułów uznałem, że powrócę do drugiego sezonu skoro już jest. I drugi sezon bardzo ale to bardzo mnie zaskoczył. Co chwila się coś działo, nie nudziłem się za bardzo no może po za jednym czy dwoma odcinkami. I połknąłem cały sezon w 3 dni. A teraz niestety dowiaduje się, że trzeciego sezonu już nie będzie chociaż drugi pokazywał już moc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones