Dom z papieru
powrót do forum 4 sezonu

Najpierw zacznę od ogółu. Wrażenie - sezon mocny, dużo dynamiki, zwroty akcji i kreatywne intelektualne zagwodki. Cieszy mnie wprowadzenie od 3. sezonu nowych bohaterów - Marsylia pozornie cichy, ale robi dużą różnicę, Bogata podobnie. Kreatywna gra aktorska bez zmian, nadal na duży plus. Jeśli chodzi o mankamenty można by się przyczepić do paru rzeczy, jak waga sztabek złota czy nagłe zniknięcie Gandii na samym końcu sezonu. Jednak jak dla mnie nie o to chodzi w tym serialu aby wyłapywać jakieś drobnostki, czy skupiać się na tym ile kul nie trafiło a ile tak. Wprowadzenie wątków miłosnych mi nie przeszkadza. Jak dla mnie na wielki plus, kilka niedogodności można producentom odpuścić :)

ocenił(a) serial na 9
Dominorn

Zgadzam się w 100%

milka9998

No nie wiem, śmierć jednej z głównych postaci , chociaż nieunikniona wydaje się zabrać nie tą osobę co trzeba. Wątek miłosny Denvera już też trochę zmęczył.. Poza tym świetnie trzyma w napięciu

ocenił(a) serial na 9
Emilcia2607

Mogłaś oznaczyć swój komentarz spoilerem...

ocenił(a) serial na 2
MatthewKlapczynski

Nie widzę spoilera...umiera tam sporo osób:D

ocenił(a) serial na 6
Dominorn



SPOILER ALERT







nie no debilny trochę ten sezon był, przecież to co tam się działo było co najmniej insane xD typ sznurem jak na dzikim zachodzie zarzuca na typa po czym wciaga go do góry ważącego z 150 kg na oko xD nairobi typowi doslownie 4 razy strzykawe wbija tak, że krew mu cieknie jak ch*j a po chwili typ nawet nie ma rany już, gostek robi jakieś ultra-super dodge i ucieka (to było najsmieszniejsze xD) i na dodatek te strzały w kevlar, powiem wam tyle, ze nawet jak sie dostanie strzal w kevlara to i tak boli, a typ nawet nic nie poczuł dostając z 30.

bezsensu, a wypisalem tylko kilka

Onivusi

dla mnie to było conajmniej żałosne, po 4 dobrych odcinkach dostajemy gówno na poziomie indyjskiego kina akcji. Typowi odpala się matrix, unika 5 lini ognia i w dodatku robi sobie przewroty jak jakiś superman

Dominorn

Dla mnie zupełnie niepotrzebnie wprowadzili wątek homoseksualny i transseksualny... ta poprawność polityczna we wszystkich serialach netflixa już meczy

ocenił(a) serial na 9
nightmareday

Wątek homoseksualny był od samego pierwszego sezonu ale polaczki muszą się doczepiać jak zwykle ah..

ocenił(a) serial na 9
fjb15

Wątek homoseksualny nikomu nie przeszkadza, ale wciskanie na siłę sceny gdzie całuję się gej z gościem hetero mogli sobie darować, tak samo jak tego transsexualiste. Niedobrze juz się robi od tej poprawności politycznej Netflixa.

fjb15

Polaczki, niemieczki czy angliczki moga sie doczepiac do czego chca. Ma prawo sie nie podobac kiedy netflix traktuje ludzi jak glupie bydlo ktoremu ciagle trzeba przypominac o gejach, lesbijkach, transach, feministkach, dzikach, perkozach, kuropatwach itp. Tam w ogole jest jeszcze jakies miejsce na co innego jak propaganda? To wyglada jakby fabula miala byc tylko koniecznym tlem do gnojenia ludzi intelektualnie i dla propagandy. Serial uwlacza ludzkiej inteligencji, godnosci i zdrowemu rozsadkowi. Do tego logika zostala potraktowana jak k... i nie wpuszczona ja na salony! Przerysowane zalosne i glupie postaci. W szczegolnosci kobiece role. Mozna zrobic fajan postac kobiety ktora jest odwazna, grozna i na ktora kazdy facet patrzec bedzie z podziwem i respektem. Pamietacie Ripley z Aliena? to byl dopiero kozak! Zaden facet nawet nie pomyslal czegos zlego o tej bohaterce. Tu w domu z papieru jak patrzy sie na ta mega przerysowana, tepa jak but rozchwiana emocjonalnie, mentalna 13sto-latka, to zygac sie chce. Ona nie promuje sily kobiet ona uwlacza prawdziwym silnym inteligentnym kobietom.

Dominorn

To był najgorszy z sezonów, mówi to nawet ilość złych recenzji na świecie, a po żadnym poprzednim sezonie tak nie było. Liczba absurdów została przekroczona już w drugim odcinku, a Ty się tu rozpływasz jaki ten sezon był ohh i ahh wspaniały? Masakra. Niby kto co lubi, ale już mnie tutaj nie dziwią w takim razie dobre oceny słabych filmów..

ocenił(a) serial na 9
Ren_89

Według mnie sezon był super :) Nie był taki jak 1 czy 2 ale też fajny . Dużo się działo, trzymał w napięciu, było dużo emocji. Sountrack jak i gra aktorska super .
Na pewno sezon w którym najwięcej się działo.
Liczba absurdów tu nie ma znaczenia bo prawie każdy serial Netflix tak ma . Ważne , że była super zabawa . Jak dla mnie tragedi nie było:)

zielgosia9994

Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja z chłopakiem po seansie mieliśmy ochotę strzelić sobie w łeb, taka to była beznadzieja i strata czasu. Zresztą większość pojawiających się recenzji mówi to samo. I nie każdy serial Netflix jest pełen absurdów, a właściwie żaden w takiej ilości.

ocenił(a) serial na 9
Ren_89

Opinie są różne jedni krytykują inni chwalą. Tyle ile ludzi tyle opini :) Według mnie ten sezon był przeładowany akcja i skupiony tylko na akcji i emocjach a zapomnieli o całej reszcie. Tak jak a Pani pisze o ilości absurdów. Mi się super oglądało i z mężem w 1 dzień zobaczyliśmy

Ren_89

"Większość" na rooten tomatto 87% pozytywnych a jest to chyba największy serwis do oceniania seriali

ocenił(a) serial na 8
34Mati

87% ma cały serial, wszystkie sezony nie tylko ten 4. A myślę, że imdb jest większym portalem do oceniania seriali i filmów.

Dominorn

jak dla mnie wątki miłosne to dobre uzupełnienie serialu. akcja akcją, ale myślę, że zwłaszcza damska część widowni zawsze chętnie poogląda też trochę jakiś romans w tle :) osobiście uwielbiam wątek Profesora i Lizbony <3 co za para :D

ocenił(a) serial na 7
Adri90r

Mnie Lizbona odrzuca. Jest odpychajaca. Jak zreszta wszystkie kobiety w tym serialu. No, ta Berlina jeszcze byla normalna i tokio po 4 piwach tez by byla ok, ale to na tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones