PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679417}

Dom grozy

Penny Dreadful
7,7 33 958
ocen
7,7 10 1 33958
7,5 4
oceny krytyków
Dom grozy
powrót do forum serialu Dom grozy

3 sezon

ocenił(a) serial na 9

3 sezon oficjalnie potwierdzony na fanpage'u serialu na fb :D mam nadzieję, że serial nadal będzie trzymał poziom i nie straci swojego jedynego w swoim rodzaju klimatu...

devil_gay

Suuuuuper!!!!!!!!! Świetna wiadomośc. Mam nadzieję, że zwiększy się również liczba odcinków z dziesięciu w tym sezonie przynajmniej do piętnastu następnym!

KotArystokrata

Możesz porzucić nadzieje. Zamówienie jest na 9 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
kosovitz

Skąd taka informacja? Wiadomo też coś o obsadzie? Najbardziej zależy mi na Helen McCrory ;)

megan1011

Z oficjalnej notki Showtime. Jeszcze nic nie wiadomo o obsadzie, w końcu przed nami największa akcja i ogłoszenie, że Madam Kali przeżyje trochę by zabawy odebrało.

Wydaje się, że oni planują dzielić sezony gatunkami stworzeń. Były wampiry i wiedźmy to teraz by wychodziło, że czas na wilkołaki i/lub zombiaki

ocenił(a) serial na 10
kosovitz

Ja po cichu liczę, że przeżyje, bo oglądam tylko dla Helen ;)

Ja też myślę, że oni na takiej zasadzie będą to robili ;) śmiałam się nawet, że w jakimś siódmym sezonie Vanessę ścigać będzie Wróżka Zębuszka z pomocą Smerfów ;)

megan1011

A za nimi Gargamel z Klakierem mianowanym Władcą Ciemności ;p

ocenił(a) serial na 10
kosovitz

A ja liczę na to że spalenie krzyża to swego rodzaju zapowiedź kolejnego przeciwnika czyli wkurzonego na Vanessę Boga. Anioły zamiast demonów? To by było ciekawe. A może tatuś naszego Lupus Dei to jakiś nawiedzony guru majacy na usługi chmarę sekciarzy z "boskimi mocami"?
Podejrzewam że Ethan zostanie uratowany przez Hekate ;)

megan1011

zerknęłam na stronę Penny Dreadful na fb i na plakacie reklamującym 3 sezon widać rownież Madam Kali :)

KotArystokrata

Mówisz o tym https://www.facebook.com/PennyDreadfulOnShowtime/photos/a.264324777052260.107374 1828.216184498532955/498650340286368/?type=1&theater ?

To zdjęcie było na screencrush jako jeden z plakatów na ten sezon http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/screencrush.com/442/files/2015/04/Penny-D readful-Season-2-Official-picture-penny-dreadful-38386847-3900-29304.jpg

kosovitz

nie mogę wejść na tę stronę ale daje się, że mówimy o tym samym. Chciałam jakoś podtrzymać na duchu megan1011, która pytała o obsadę ;)

Osobiście akurat nie sądzę, żeby Madam Kali pojawila się w trzecim sezonie. Bardziej prawdopodobne, że w finale drugiego dojdzie do jakiegos ostatecznego pojedynku między Vanessą a wiedźmami i Madam Kali wraz z jej kolekcją lalek pożegna się z widzami :)

KotArystokrata

Teoretycznie szanse zawsze są, ale w tym przypadku raczej niewielkie. Madam Kali nie jest zła, ale za lalkami na pewno tęsknić nie będę ;)

ocenił(a) serial na 10
KotArystokrata

Madame Kali jest świetna, ratuje ten sezon :D ale jej lalki są straszne xd

W finale na pewno do niezłej rozróby dojdzie ;) nie wiem kto zginie na pewno, ale SPOILER podobno kochany pan Lyle pożegna się z życiem. Nie wiem jednak, na ile ta informacja jest prawdziwa ;)

megan1011

Tak przeczuwałam, pogrywający na dwa fronty rzadko dobrze kończą.

kosovitz

dziewięć też jest git. Niech będzie, że szklanka jest do połowy pełna ;)

KotArystokrata

Ja wolę krótsze, ale treściwsze sezony. Niewiele mam seriali 22-kowych.

kosovitz

dla mnie w sam raz byłaby np. podobna liczba odcinków jak w House od Cards czyli gdzieś koło 12/13 (wiem, że serial z innej bajki).

KotArystokrata

Tak w przedziale 10-13 jest najlepiej, przy brytyjskich produkcjach i połowa tegodaje radę. Lepiej mieć coś krótszego, do czego chce się wracać niż więcej odcinków, z czego 1/4 będzie robić za zapchajdziury.

ocenił(a) serial na 8
devil_gay

No to fajnie serial fakt ma swój klimat czekam na sezon 3 :)

devil_gay

http://film.onet.pl/wiadomosci/dom-grozy-nowi-bohaterowie-w-trzecim-sezonie/zbjn k8

W kolejnym sezonie część znanych bohaterów będzie musiała sobie poradzić bez swoich przyjaciół. Jak będą funkcjonować w świecie samodzielnie, budzi moje zainteresowanie. Jakie wydarzenie ponownie ich złączy? - dodaje Logan. - Trzeci sezon wprowadzi wiele zmian, co jest dla nas dobrą strategią. Opuścimy wiktoriański Londyn i zobaczymy trochę świata. - cytat z linku wyżej

Czyli pomęczymy się jakiś czas bez ekipy, ale może przybliżą historię Ethana. Będzie pewnie Ameryka, Afryka i lodowce, które widzieliśmy w sezonie drugim. Zawsze to jakieś informacje, ale jednocześnie oznacza to dużo czasu bez Miss Ives, która ubóstwiam.

devil_gay

http://film.onet.pl/wiadomosci/dom-grozy-nowi-bohaterowie-w-trzecim-sezonie/zbjn k8

W kolejnym sezonie część znanych bohaterów będzie musiała sobie poradzić bez swoich przyjaciół. Jak będą funkcjonować w świecie samodzielnie, budzi moje zainteresowanie. Jakie wydarzenie ponownie ich złączy? - dodaje Logan. - Trzeci sezon wprowadzi wiele zmian, co jest dla nas dobrą strategią. Opuścimy wiktoriański Londyn i zobaczymy trochę świata. - cytat z linku wyżej

Czyli pomęczymy się jakiś czas bez ekipy, ale może przybliżą historię Ethana. Będzie pewnie Ameryka, Afryka i lodowce, które widzieliśmy w sezonie drugim. Zawsze to jakieś informacje, ale jednocześnie oznacza to dużo czasu bez Miss Ives, która ubóstwiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones