Doktor Who
powrót do forum 8 sezonu

No to się zaczęło! zapowiada sie fenomenalnie!
http://www.youtube.com/watch?v=TivqZTq5u6Y&feature=youtu.be

użytkownik usunięty
Rexus88

Czemu przypomina mi to bardziej klasyczne odcinki? ;) Sezon 8 zapowiada się epicki.

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Już kocham Capaldiego :) Ósmy sezon będzie naprawdę mroczny...

Rexus88

Into darkness :)

Rexus88

ten robot/cyborg z niebieskimi oczami (0.27 min) podobny jest do Garrus,a z Mass Efect. Zwiastun ciekawy.

Jeszcze 39 dni do pieszego odcinka

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

No trailer jest super. Mam nadzieję że nie zawiodę się na Capaldim.

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Świetne! Doctor Who: into darkness :P Czekam cierpliwie.

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

zazwyczaj zaczynam lubić kolejnych Doktorów, gdy już ich czas dobiega końca, ale z Capaldim może być inaczej. nie mogę się doczekać nowych odcinków, byłoby miło, gdyby były mroczniejsze i nawiązujące do klasycznych serii.

Rexus88

Hmm, zapowiada się mroczny klimacik. Obym się nie zawiodła na Capaldim.

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Bardzo fajny. Strasznie się cieszę, że wreszcie Doctor będzie starszy. Oczywiście znowu Dalekowie :]. Ciekawa też jestem co to jest to w 0:43 sek. takie metalowe. Mam nadzieje, że to nie nowy Cyberman. Ale podoba mi się. :)

ocenił(a) serial na 8
Belief

Ten robot jest prawdopodobnie tytułową postacią z odcinka "Robots of Sherwood" Gatissa ;)

ocenił(a) serial na 10
Turin_Syn_Hurina

O to może być fajny odcinek skoro scenariusz pisał Gatiss :) Już się nie mogę doczekać :)

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

No, w końcu zapowiada się, że będzie mroczniej (po mimo wszystko dość bajkowym Jedenastym) - i tak trzymać. Bałem się, że Capaldi będzie wyglądał gorzej już w typowych scenach serialu (plakaty to inna sprawa), ale nie jest źle. Jedno jest pewne - będzie się działo i mam nadzieję że szybko polubię Dwunastego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones