Doktor Who (2005-2022)
Doktor Who: Sezon 2 Doktor Who Sezon 2, Odcinek 4
Odcinek Doktor Who (2005-2022)

The Girl in the Fireplace

45m
8,9 1 425
ocen
8,9 10 1 1425
Doktor Who
powrót do forum s2e4

Odcinek 02x04 The Girl in the Fireplace

Obejrzałem do tej pory dwa sezony w całości i kilka trzeciego sezonu.

Podoba mi się w nim wszystko. Jakby reszta była robiona w tym stylu to by była znacznie piękniej i przyjemniej by się oglądało Doctora Who.

Co sądzicie o tym odcinku? Też dostrzegacie jego wyjątkowość?

lukaszpolowczyk

Hmmm... jest dobry bardzo, ale jak dla mnie jeden ze słabszych odcinków Stevena Moffata. Lepszym odcinkiem w podobnych klimatachjest dla mnie 5x10, choć to nie Moffat go napisał.W tym podobał mi sie koncept, gra aktorska i wiele innych rzeczy, ale wykonanie tych robotów trochę słabe. ogółem takue 8-8,5/10

ocenił(a) serial na 10
lukaszpolowczyk

Racja, mi też strasznie się podobał ten odcinek. Ale dziwi mnie że będąc na 3. sezonie tylko on zwrócił tak Twoją uwagę. Już w pierwszym sezonie była garść 'fantastycznych' (if U know what I mean ; ) ) epizodów, jak ,,Koniec Świata", ,,Dalek", dylogia o Pustych Dzieciach czy ,,Dzień Ojca". Z drugiego bardzo podobała mi się dylogia o czarnej dziurze oraz dylogia zamykająca sezon. Hm, patrząc op moich własnych ocenach, wysoko oceniony mam również ,,Miłość i Potwory" ale prawdę mówiąc, nie pamiętam już o czym to było : D. No i odcinek specjalny, ,,Uciekająca panna młoda" też był świetny. 3. sezon pamiętam właściwie jako najsłabszy, dopiero trylogia zamykająca zapadła mi w pamięć, no i oczywiście rewelacyjny ,,Blink". Dylogia 03/08, 09 w sumie też była dobra. A wspomniany ,,Doktor i Vincent" również genialny ; ).

Tom_96

Te odcinki które wymieniłeś też są bardzo dobre, ale ten 02x04 najbardziej zapadł mi w pamięć. Między innymi dlatego że widziałem go w TV w ogóle nie znając Doctora ani jego świata i miał on w sobie jakąś taką magię. Jak go oglądałem niedawno, już przy oglądaniu odcinka za odcinkiem - nie pamiętałem tego odcinka ani w ogóle tego że oglądałem kiedyś Doctora. Jednak znów mi się podobał.szczególnie ten właśnie odcinek, sama historia, przeskakiwanie w czasie, przemijanie, kompozycja, stroje, miejsca, historia robotów, psucie zegarów, no wszystko, takie naiwnie piękne. :)

ocenił(a) serial na 9
lukaszpolowczyk

Zgadzam się, odcinek przepiękny. Dłuuugo żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten :)

ocenił(a) serial na 10
lukaszpolowczyk

Dziewczynka w kominku... Wspaniały odcinek! Jeden z moich ulubionych. Wszystko jest genialne. Doctor, koń :D Nie wspominając o muzyce i całej historii Madame De Pompadour.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones