Doktor Who (2005-2022)
Doktor Who: Sezon 12 Doktor Who sezon 12, odcinek 6
odcinek Doktor Who (2005-2022)

Praxeus

5,3 136
ocen
5,3 10 1 136
Doktor Who
powrót do forum s12e6

Ech... po tym, jak dwa poprzednie odcinki naprawdę mi się podobały, zaczynałem powoli odzyskiwać wiarę w serial.

Kurczę, jak ja się myliłem :(

Kolejny nudny, przegadany odcinek. Przez pierwsze 30 minut nie działo się absolutnie NIC. Brak jakiegokolwiek przeciwnika. Kolejny raz brak poczucia zagrożenia. Kolejny raz zakończenie, którego jedynym celem było umoralniać.

Odcinek na poziomie Orphan 55, z tym że Orphan 55 przynajmniej miał jakieś tam potwory i ładną scenografię. Tutaj? Nie widzę nic co w jakikolwiek rehabilitowało by odcinek.

3/10

za to kolejny odcinek naprawdę fajnie się zapowiada, (powrót Dream Lorda?) ale po tym, jak dramatycznie nijaki był ten nie robie sobie nadziei.

Rexus88

Po rewatchu: nie jest TAK źle, może podszedłem do odcinka ze zbyt wygórowanymi oczekiwaniami... nadal to mój 2 najmniej ulubiony odcinek w sezonie, ale przesadziłem trochę porównując go do Orphan 55.
Przede wszystkim towarzysze wreszcie mieli co robić, przede wszystkim Yaz, która dotąd była chyba najmniej potrzebna ze wszystkich towarzyszy. Dodatkowo sporo fajnych nawiązań (choćby do Autonów).
No i tekst odcinka (o ile nie sezonu) autorstwa Doktorki: "That's why you smell like dead birds! I thought you just changed your shower gel!" Oraz rozczarowana Yaz, kiedy okazało się, że wcale nie przeniosła się na inną planetę. :DPo rewatchu dałbym 4,5-5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones