PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 568
ocen
8,1 10 1 32568
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Miłego oglądania :)

http://comicbook.com/2015/09/11/doctor-who-series-9-prologue-released/

ocenił(a) serial na 10
Belief

YOWZA!

ocenił(a) serial na 10
Belief

Z tego co wiem to prolog do mini odcinka "The Doctor's Meditation", który zostanie wyemitowany, bodajże w przyszły czwartek.

ocenił(a) serial na 10
Belief

Zastanawia mnie, kim jest to "stworzenie", któremu Doktor "nie jest nic winien". Zważywszy na to, że w pierwszej historii pojawią się Dalekowie zapewne będzie to Davros i nawet pasowałoby to do ploteczek, jakie pojawiły się w sieci kilka miesięcy temu. Stawiam jednak, (czy może bardziej mam nadzieję ;) ) że Moff nas zaskoczy w swoim stylu i będzie to ktoś inny :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Ja już nic nie obstawiam ponieważ jeszcze nic z tego co myślalam się nie sprawdziło w Doctorze :). Mam tylko nadzieję (wciąż), że po słabym 8 sezonie nastąpi mocny 9 a Dwunastemu Doctorowi dodadzą charakteru, bo ma ogromny potencjał a jakiś taki mdły jest.

ocenił(a) serial na 7
Belief

Sezon 8 nie byl taki zly, Terror of the Autons, Mind of Evil, Claws of Axos czy Daemons sa swietne.

ocenił(a) serial na 10
FenrirLokeson

Widzę, że masz problem ze znalezieniem właściwego forum, więc Ci pomogę http://www.filmweb.pl/serial/Doktor+Who-1963-92244 Nie musisz dziękować.

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

A czy to nie jest po prostu Master?
Moim zdaniem 12ty jest bardzo dobry, tylko dostał za mało czasu antenowego.

ocenił(a) serial na 10
manga_maniak

O Mistrza raczej tu nie chodzi - kapłanka mówi "jego słudzy" a na chwilę obecną Mistrz to "ona", nie on" ;)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Czytałam recenzję pierwszego odcinka (bez spoilerów), podobno kończy się szokującym cliffhangerem, według autora jednym z największych, jakie widział w NewWho, ale bardziej w stylu RTD, niż Moffata. Mam nadzieję, że nie chodzi o pojawienie się Davrosa, bo o tym długo się mówi.

ocenił(a) serial na 10
martadrw

Z dokładnie tego samego powodu nie chciałbym, aby tajemniczym osobnikiem okazał się właśnie Davros - cała nadzieja w tym, że plotka o nim po raz pierwszy pojawiła się w gazecie "Mirror" - do tej pory specjalizującej się w spoilerach, które się nie sprawdzają ;)

ocenił(a) serial na 7
Capitano_S

SPOILER!
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Wycieklo zdjecie z drugiego odcinka i jest tam Davros i Doctor, tylko nie wiem czy prawdziwe czy fejk.
Spodziewam sie ze bedzie to jednak pojawienie sie Dava.

ocenił(a) serial na 10
FenrirLokeson

Jest coś więcej, niż samo foto: https://sendvid.com/9ct49xyp :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Sezon bez Daleków to sezon stracony :].

ocenił(a) serial na 9
Belief

Jest tyle galaktyk,planet, a więc i ras. Czy nie można wymyślić innych czarnych charakterów jak cybermani i dalekowie? Ciągle to samo...Każdy sezon to jakby odgrzewany kotlet z blaszakami

ocenił(a) serial na 10
swiniopas57

Słyszałam, że Dalekowie muszą się pojawiać w każdym sezonie. Mają jakąś umowę czy coś takiego. Też żałuję, bo i mi się dawno przejedli. W dodatku obie rasy za każdym razem wracają w coraz gorszej formie.

ocenił(a) serial na 10
Belief

Nom, niestety, sezon bez choćby jednego Daleka i bum - prawa do nich przepadną :( Aczkolwiek zawsze można wybrnąć tak, jak to zrobiono w serii szóstej, pojedynczą sceną z udziałem równie pojedynczej puszki :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Potrzeba matką wynalazków, ale w tym sezonie chyba jednak wrócą w trochę większej roli (jeszcze nic nie oglądałam no ale spojlerów niektórych uniknąć się nie da, więc widziałam już pana D.... :) )

ocenił(a) serial na 10
Belief

W tym sezonie - tak, choć w pierwszym odcinku pojawiają się dosyć późno, natomiast wśród Brytoli jest trochę zwolenników tezy, że rzadsza obecność Daleków wyszłaby im i serialowi na dobre. Więc, jak sądzę, po tej pierwszej historii prędko ich nie zobaczymy - mój typ to koniec serii dziesiątej.

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

DAMN od roku unikałem spoilerów, a tu godzinę przed odcinkiem takie coś. Shame on me :|

Chociaż akurat takie rozwiązanie było dość oczywiste :p

ocenił(a) serial na 7
Belief

9 SERII albo 35 Sezonu, a nie 9 sezonu bo ten byl w 1972

ocenił(a) serial na 10
FenrirLokeson

9 sezon NewWho. Sezon i seria to, to samo i na całym świecie jest używane zamiennie. A to, że jacyś fanatyczni pajace wymyślili sobie, że nowy Doctor będzie miał serie a stary sezony, no cóż. Ma to tyle sensu i logiki co nazywanie windy do 10tego piętra elevator a od 10tego lift. Ja będę nazywać jak mi się podoba i z łaski swojej proszę żebyś się ode mnie odczepił, bo to już któryś raz na filmwebie kiedy mnie z tego powodu zaczepiasz. Odczep się.

Belief

Coz, po rewatchu 8. serii powiem tak:
Mam nadzieje na sezon,w ktorym sprawi ze na koniec rzeczywiscie bedzie mi z tego powodu przykro ;)

Jakos za pierwszym razem jej wszedobylkosc w negatywnym slowa znaczeniu nie rzucala mi sie w oczy, a teraz... Listen, The Caretaker, Kill The Moon, Flatline, forest... no i oczywiscie final a do tego jeszcz odcinek swiateczny - w 8 z 13 epizodow miala role co najmniej porownywalna z doktorem...

Rexus88

Oj! aJ, SORKA, NIE TEN TEMAT :) To mialo isc do tematu o odejsciu Clary ;)

ocenił(a) serial na 10
Rexus88

Ha ha :) spoko :) Za dużo się okienek otwiera na raz :D

Jeśli mogę się odnieść do Twojej opinii to masz rację, że ona ma zbyt dużą rolę w odcinkach. Mimo wszystko Listen i Flatline osobiście mi się podobały. Reszta jednak budzi moją irytację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones