PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 568
ocen
8,1 10 1 32568
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Ponad 50 lat...

ocenił(a) serial na 6

i dzisiaj został zamordowany jeden z najlepszych seriali SF w moim życiu, a wszystko tylko i wyłącznie dlatego że psycholewica ma takie dojścia. Jest to smutne, jednakże wiem że nie ważne co robi dzisiejsza większość sejmowa musimy trzymać się od tego lewactwa jak najdalej. Pieprzona poprawność polityczna niszczy tak dobry serial. Daję jeden sezon i cancel. I nie jestem seksitą chodzi o samą historię sreialu, jak można było to zrobić nie rozumiem i nie zrozumiem może jestem zbyt płytki, trudno. PANI DOCTOR WHO? No nie sądzę. Pierdo.... poprawność polityczna, feminizm, lewactwo jak ja was nie na widzę xD Zniszczyć potraficie wszystko, mam tylko jedną, jedyną nadzieję że Polska przed wami się obroni. Będę głosował na PIS od dzisiaj do końca, zawsze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ShakeItOff

Smutne jest to, że ktoś taki jak Ty oglądał "Doctora" i nie rozumie, o co w nim chodzi...

ocenił(a) serial na 1
ACCb

Oświeć nas, o co w nim chodzi. Bo ja oglądałem 50 letnią historię o "MĘŻCZYŹNIE który uciekł w BUDCE (TARDIS była kobietą)". A może teraz się okaże, że Doctor Who od zawsze był o zmienianiu płci i wspieraniu mniejszości? W sumie, to skarbnica niezłych motywów, zieloni na wyspach chcą zalegalizowania pedofilii jako czegoś normalnego a przecież Pierwszy Doctor podróżował z dziewczynką ;) Przypadek?

Fass_

Doktor jest najdluzsza na swiecie bajka o tolerancji, ale ciezko liczyc na to, ze to zrozumiesz, nie ta percepcja. Masz za ciasny mozdzek.

ocenił(a) serial na 1
semira1

Jakiej tolerancji? Co ty bredzisz?

Fass_

Obce slowo? Jakby ci to tak klarownie? To takie cos, czego sie domagasz dla wlasnego oszolomstwa, ale odmawiasz wszystkim innym. To takie cos, co mowi, ze moja wolnosc konczy sie tam, gdzie zaczyna sie wolnosc drugiej osoby. Mowilam, ze nie zrozumiesz, trudne to.

ocenił(a) serial na 10
semira1

Łatwiej mówić niż rozumieć.

Zastanawiam się kto jest bliżej rozumienai tego o czym jest Doktor Who...

Niestety życie mnie tego nauczyło.
Najlepiej dba o swoje złodziej, który całe życie palcem nie kiwnął bo ma najwięcej na to czasu.

ocenił(a) serial na 10
Fass_

Oczywiście, że to serial o tolerancji. Doktor nikogo nie odrzuca, wszystkim daje szansę na podróżowanie z nim. Bez względu na płeć, pochodzenie czy tam co. Poza tym istotą jegoż serialu są ciągłe i nieustające zmiany. Bez nich wszystko skończyłoby się na odejściu Williama Hartnella - Pierwszego Doktora. Nawiasem mówiąc był etap w historii serialu, gdzie nie było Tardisa i hulania po czasie i przestrzeni. Serial nie tylko przetrwał, ale miał wtedy dobrą oglądalność. Wytłumacz mi, dlaczego brak przyrodzenia u osoby wcielającej się w Doktora ma mieć dla serialu bardziej druzgocące efekty, niż pozbycie się wehikułu czasu?

Fass_

Doktor to kosmita, z rasy która ZMIENIA FORMĘ, W TYM PŁEĆ

ocenił(a) serial na 1
mistrz_sheldon

Tak. Od 8 sezonu. Wczesniej nikt nie mowil o zmianie płci.

Fass_

W dupie byles, gowno widziales. O kobiecie Doktorze mowilo sie od czasu Tigan, ale skad mozesz to wiedziec.

ocenił(a) serial na 10
Fass_

ehe
http://tardis.wikia.com/wiki/The_Corsair
a w starych seriach była nawet postać która regenerowała w coś ptakopodobnego, no więc ten tego xD

ShakeItOff

Mialam mieszane uczucia co do Doktora kobiety, ale widok faszystowskiego kwiku byl wart zaryzykowania zniszczenia takiej pieknej historii :) Wyjcie sobie, przyglupki, BBC raczej ma to w odwloku. I tak zarobia na tym kupe kasy. No, nie na polaczkach, bo wy oczywiscie kradniecie, ale ogolnie to znowu rozwalili bank.

ocenił(a) serial na 1
semira1

XDDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 1
semira1

Kolejny oświecony nowoczesny pe el a nie jakiś "polaczek". Nie ma to jak pluć na własny naród.

Fass_

Nie jestescie moim narodem, nigdy nie byliscie, a w zyciu. Ot, zylam miedzy wami przez kilka lat, cale szczescie to juz przeszlosc. Paskudny narodek, niczego sie nigdy nie nauczycie... ale lubie poczytac jak sie miotacie...

ocenił(a) serial na 10
semira1

myślę, że kaczkę w dokumencie powinna grać jakaś czarna transfender z dużym wyciekającym spod mini... no takim obleśnym...

wtedy będzie najlepiej widać jakim państwem teraz jesteśmy i jaki bezguściem jest to całe zafajdane złodziejstwo wokół złodziejskie...

ocenił(a) serial na 6
semira1

Jakiego faszystwoskiego, kobieto? Uwierz lub nie że przyjął bym ciemnego z otwartymi rękoma. To jest feministyczny rozwał mózgu, tego serialu nie będzie za rok może dwa i tylko to mnie boli. Nic po za tym. A wszystko to tylko i wyłącznie w imie pieprzonej poprawności politycznej i nienawiści do białych mężczyzn. Jak tego ktoś może nie zauważać że to jest odwrotny rasizm i nie seksizm. To jest typowe lewactwo. Sześdziesiecio letnia historia "historia" właśnie poszsła w piach.

Tak jeszcze przy okazji chociaż nie był3em ostry (Trochę za ostro pojechałeś/aś :|, jeśli brakuje Ci słowa polecamy synonimy.ux.pl) takim komunikatem zostałem potraktowany.

I ktoś chce mi powiedzieć że nie ma hardkorowego lewactwa przed którym wcale nie musimy się bronić w Polsce?

ShakeItOff

Ból dupy to ci sie dopiero zacznie, jak się okaże, że Doktor-kobieta też jest w stanie pociągnąć ten serial :P.

ocenił(a) serial na 6
semira1

Dziewczyno szanuję ciebie i twoje zdanie jedyne czego pragnę to abyś szanowała też sama siebie.

ocenił(a) serial na 10
ShakeItOff

Smutne, że mieszasz polską politykę do zagranicznego serialu. Bo PIS na pewno wpłynie na BBC i zmieni Jodie na aktora jakiegoś....

Gandalf13

Doktorzy lepszego i gorszego sortu :D.

ocenił(a) serial na 10
Mlodzik91

A swoją drogą, w których odcinkach mamy nagiego Doktora?

W specjalnym z wielebna Tashą jest reakcja babci Clary bodajże.

W wątkach z Amy jest.

Zdarzało mu się kilka razy ubierać/rozbierać ale nie pomnę na ile do nagości dochodziło.

Można założyć, że ta część jego ciała może zmieniać wielkość ciut bardziej niż u ludzi np (w końcu dwa serca).
Powiedziałbym, że byłoby dla niego wygodne móc normalnie nie musieć myśleć o nogawkach w spodniach.

ocenił(a) serial na 10
ArchieIl

a czemu o tym piszesz? czyżbyś chciał zobaczyć nagą Trzynastą? ;)

ocenił(a) serial na 10
Gandalf13

A nie będzie nago?

Ostatnio wszystkie regeneracje były w takiej okolicy tyle, że nie wszystkie były pokazane. :-)

ocenił(a) serial na 10
ArchieIl

https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2017/jul/17/sun-and-mail-online-irrespo nsible-for-publishing-nude-new-doctor-pictures-jodie-whittaker

W pewnym sensie jest już nago :/ Niesmaczne zagranie bulwarówek. Oczywiście jak będzie jakaś scena w serialu to oczu nie będę zamykać, bo to Doktor xD (no ale wiadomo co innego takie gazety, a co innego serial)

ocenił(a) serial na 10
Gandalf13

W tym rzecz, że naga Judie to nie naga The Doctor Judie...

mogliby sobie np. zrobić jaja z cieniem momentu gdzie zmienia się z Capaldiego w Judie z akcentem satyrycznym. :-)

ocenił(a) serial na 10
ArchieIl

jak to nie? dublerkę by jej podstawili? Doctor Judie ma ciało Judie, zatem nago powinny wglądać tak samo xD

ocenił(a) serial na 10
Gandalf13

Może tak, a może nie. :-)

Akurat po tym jak dowiedziałem się, że anioły grają kobiety ucharakteryzowane na rzeźby to już mnie nie są w stanie zaskoczyć.

ocenił(a) serial na 10
ShakeItOff

Hurr-durr, DW się kończy :) https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/20708482_1588597371161512 _4327492642849391249_n.jpg?oh=83dc7d5be8b6b6020d5e7891ace66fe5&oe=59F18514

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones