PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 568
ocen
8,1 10 1 32568
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Nowa aktorka

ocenił(a) serial na 10

http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho/entries/38990615-a32e-41b5-9765-137ecd727f8 6

ocenił(a) serial na 8
marysia66

Arya Stark? xP

ocenił(a) serial na 10
marysia66

Tylko nie, mam dość jej krzywej paszczy i słabej gry.

ocenił(a) serial na 5
marysia66

Clara Oswald zniszczyła doktora bo praktycznie serial był o niej a nie o doktorze. Ogólnie odkąd pojawił się ten Dr sucharek to pomijając Clarę też straszna lipa. Cos mi się wydaje że kolejnym doktorem bedzie jakas babka bo w tym kierunku to idzie

ocenił(a) serial na 1
tihomax

Nowy doktorek kiepski, liczyłem na bardziej agresywnego doktorka. I jak zwykle kolejna idiotka jako towarzyszka doktorka. W 8-smym seoznie w 7-dmym odcinku "panna nauczycielka" pokazał w pełnej krasie jaką jest idiotką (mam na myśli postać). W sumie jak wyżej post, Clara odgrywała tu najwyższe skrzypce, doktorek małe że mało naukowy w stosunku do poprzednich to jeszcze jako dodatek do Clary. Prawdę mówiąc oglądając ten serial to najbardziej cieszy mnie jak te "towarzyszki" cierpią w danym odcinku, jak okazuje się że mają błędne rozumowanie czy bardzo się mylą albo dokonują złych decyzji. Doktor Who byłby lepszy gdyby taką jedną z drugą po dwóch czy czterech odcinkach wypieprzył je z Tardis i wziął jakiegoś kosmitę jako towarzysza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones