PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 567
ocen
8,1 10 1 32567
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Nie sądzicie źe płaczące anioły są podobne do władców czasu ?....moźe nawet nimi są..zastanówxie sie...potrafią wysyłać ofiarę w czasie a to znczy źe same teź potrafią przemieszczać się w czasie...

ocenił(a) serial na 10
Belzebub_666_filmweb

Nie, bo podczas The End of Time Rassilon ukarał 2 ludzi poprzez kazanie zakrycia ich oczu ich rękoma, na wzór Aniołów.

ocenił(a) serial na 10
manga_maniak

Jedna z nielicznych scen w tymże porażkowym epizodzie, której nie mam ochoty wymazać z pamięci ;)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Tiaaa, moim zdaniem nic nie przebije DoktorDonny... Hahaha z rednecka towarzyszke zrobili.

manga_maniak

Czemu ich ukarał ?

ocenił(a) serial na 10
Belzebub_666_filmweb

Zdaje się, że byli przeciw jego planowi z tego odcinka.

ocenił(a) serial na 10
Belzebub_666_filmweb

Tak głosowali na "Nie" w tym całym sejmie czy cuś. I zdaje mi się też, że to byli rodzice Doktora, chociaz to tylko jakas teoria bodajze.

manga_maniak

Teź mi się tak wydaje...Doktor tak sie na nich popatrzył jakby z tęsknotą..jednakźe płaczące anioły to chyba najgroźniejsze istoty z całego uniwersum doktora...fajnie zabezpieczenie domu byłoby z nich

ocenił(a) serial na 10
Belzebub_666_filmweb

Był taki pierwotny zamysł, coby ta kobieta, która pokazywała się dziadkowi Donny była matką Doktora, ale zrezygnowano z tego na rzecz powiedzenia widzowi "To może być dowolna osoba z uniwersum, jaką chcesz". Zgodnie więc z tym ja zawsze twierdzę, że to Romana :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Hmmm...
A co jeśli to Clara? Przecież Doktor ją już znał i nie wiadomo w sumie co się stało z jej "okruchami" po wyjęciu ze strumieniu czasu Doktora. Chociaż wtedy oznaczałoby, że na Ziemi żyje w pi&%$ Clar w różnym wieku, hmmm... Zawsze mnie irytowało jak w DW nie ma żadnych praw dotyczących czasu, no dobra jest jedno: Doktor ma zawsze racje.

manga_maniak

Mnie irytuje, to źe nie wytłumaczyli DOKŁADNIE czym są płaczące anioły i skąd pochodzą...z innego wymiaru ? No chyba tak

ocenił(a) serial na 10
Belzebub_666_filmweb

Wlasnie w Doktorze Who chodzi o to, ze NIC nie jest wytlumaczone, heehh.
Shit happens.
Tak samo soniczny srubokret raz dziala na drewno a raz nie

ocenił(a) serial na 8
Belzebub_666_filmweb

Wszyscy mówią jakie te Anioły groźne, a nikt nie wpadł na pomysł żeby rozbić takiego Anioła młotem albo innym przyrządem skoro są z kamienia?

Anthrax91

Hmmm...myśle że to nie kamień.....po za tym anioły mogłyby się obronić jakoś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones