PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 568
ocen
8,1 10 1 32568
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Po świetnym 6tym i 7mym sezonie i okropnym 8mym sezonie mam nadzieję, że 9ty sezon odbije się od dna. W 8mym sezonie było zdecydowanie za mało Doktora i jego przygód, a za dużo Klary i WFisty. Nie było żadnych pamiętnych momentów i ogólnie się strasznie ciągnał. Master został zeszmacony. Ogólnie nie było tego klimatu szalonego podróżnika w czasie.
Nie mogę się doczekać jesieni, nie czytam spoilerów, żeby być całkowicie zaskoczonym.

ocenił(a) serial na 10
manga_maniak

Ja się ucieszyłem na Odcinku świątecznym,że nie będzie Clary a tu coś takiego...Miejmy nadzieje,że ktoś ją szybko zastąpi :)

ocenił(a) serial na 10
Skurwol666

Dokładnie, chamskie to było.
Ciekawe co Doktor robił w tym "piekle" przed pójściem spać, to mnie ciekawi najbardziej z całego 8go sezonu.

ocenił(a) serial na 10
manga_maniak

Mnie też to ciekawi,no.jeszcze ciekawi mnie też podobieństwo 12-tego do gościa z Pompejów :)

ocenił(a) serial na 10
Skurwol666

Obawiam się, że większego wytłumaczenia niż to co dostaliśmy w pierwszym odcinku 8 sezonu nie będziemy mieli. A szkoda bo zostało nam to obiecane. Przypominam, że Capaldi grał tez dużą rolę w Torchwood.

ocenił(a) serial na 10
Belief

Pamiętam :)
Może wyjaśnią jak nie to będzie źle z ich strony :(

ocenił(a) serial na 10
Skurwol666

http://gallifrey.pl/czy-9-seria-wyjasni-tajemnice-twarzy-dwunastego-doktora/

ocenił(a) serial na 10
Skurwol666

No widzisz, i się dowiedziałeś ^^

ocenił(a) serial na 7
manga_maniak

Najpierw spotkaja Dalekow, potem trafia na Peladon, po czym spotkaja Sea Devils, Mutantow a na koniec zawitaja w Atlantis.

ocenił(a) serial na 10
FenrirLokeson

Skad te info?

ocenił(a) serial na 7
manga_maniak

Widzialem, to wiem.

ocenił(a) serial na 10
FenrirLokeson

Pan Jasnowidz?

ocenił(a) serial na 7
Skurwol666

Nie, sezon 9 wyszedl w 1972 i nie dawno zobaczylem, szczerze, taki sredni.

ocenił(a) serial na 7
FenrirLokeson

Dla mnie ostatni sezon to porażka,jakoś Capaldi mnie nie przekonuje w roli Doctora.Chciałbym żeby nakręcili sezon prequelowy w którym pokazali by kim tak naprawdę byli Władcy czasu i ich wojnę z Dalekami.

ocenił(a) serial na 7
basiula9

Kim byli Wladcy Czasu widac w Klasycznej Serii, War Games, Three Doctors, Deadly Assassin, Invasion of Time, Arc of Infinity, Five Doctors, Trial of A Time Lord.

ocenił(a) serial na 10
basiula9

Zgadzam się z tym,że ósmy sezon nie był za dobry.Moim zdaniem dlatego,że Clara była w centrum uwagi a nie Doktor i Capaldi nie miał się jak wykazać :)
Całkiem fajny spin-off mógłby wyjśc-geneza Władców Czasu,ich wrogowie spory,wojny domowe itp. :)
Może kiedyś coś takiego powstanie :)

Skurwol666

Tak w ogóle to mogliby zrobić pełnometrażowy film o Wojnie Czasu z Johnem Hurtem jako Doktorem. Z dzisiejszymi możliwościamy (chodzi mi o efekty specjalne) to mogłoby to być spektakularne. Tyle razy Doktor opowiadał o tych dziwnych rzeczach co się działy podczas wojny, że mogłoby być interesująco :D

ocenił(a) serial na 10
Schrodingers_cat

To byłby świetny film nie tylko dla widzów i fanów serialu Doktora :)
Spokojnie by mogło powstać z kilka części,dużo pomysłów mogłoby zostać wykorzystanych :)
No i jeszcze jakaś świetna obsada :)

ocenił(a) serial na 10
Skurwol666

Moim zdaniem powinni zrobić nawet z tego cały 1 sezon, ew. spin off na zasadzie Torchwood.

ocenił(a) serial na 10
manga_maniak

1 sezon ale conajmniej na 24 odcinki :)
Chociaż wątpie aby powstał:(

ocenił(a) serial na 10
Skurwol666

Moim zdaniem 10 max po 45 minut. Mogliby to zrobic jako special. Ale raczej nie ma na to szans, ponieważ teraz Moffat ma wywalone na wszystko i odpierdziela flaki z olejem... Wypalił się.

ocenił(a) serial na 7
manga_maniak

Liczę na to że znudzi im się coraz to kolejna wymiana Doktorów bo nie może się regenerować setki razy i zrobią spin off

ocenił(a) serial na 10
basiula9

Ja właśnie liczę na "reset" serii, zakończenie aktualnych wątków, nowego doctora i nowego scenarzyste, tak jak to było w 5tym sezonie. Doctor potrzebuje kogoś świeżego, bo po obejrzeniu trailera jestem tylko wkur#%$, bo 9 sezon szykuje się na kopię 8mego bez żadnych różnic... Davies zaskakiwał widza w każdym odcinku, Moffatowi też to się udawało do 7go sezonu, a w 8mym absolutnie NIC się nie dzieje, NIC, można spokojnie ten sezon pominąć. Najbardziej nie mogę zdzierżyć Mistrza, nie wybaczę Moffatowi tego numeru.

ocenił(a) serial na 10
manga_maniak

dokładnie moffat już się wypalił czasem mam wrażenie że sam nie ogrania :D RTD lepiej troszkę ogarniał ale to tylko moje zdanie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones