PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 568
ocen
8,1 10 1 32568
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Nie mogę patrzeć jak Clara afiszuje się swoją orientacją. Prawie w każdym odcinku MUSZą zaznaczyć że jest w heteroseksualnym związku mimo tego że to mało ciekawy zapychacz. Ja bezpiecznie zabraniam wychodzić dzieciom z piwnicy, ale jak ja mam je bronić przed tą PROPAGANDą. Ten sam problem był w kapitanie ameryce. Pokazują się jak nigdy i myślą że niedługo heteroseksualny związek bedzie wepchnięty do worka z napisem "random'' i "coś naturalnego co zawsze istniało. Otóż nie. Stop tej propagandzie i wciskaniu hetero związków jako (nie)naturalne zapychancze.

Jeszcze gorzej jest z płciami w doktorze who. Chyba nikt normalny nie sądzi że tak zaawansowany gatunek może mieć KOBIETY. Przecież mistrz zawsze był mężczyzną i lepiej tego nie zmieniać. Jak tak dalej pójdzie to kobieta będzie mogła mieć własną wole. PROPAGANDA FEMINIZTYCZNA i Psychoprawica wszystko zniszczyły; nie ma szans dla nowgo doktora; nie ma szans dla kina; Poddaje się i chyba wrzystko z....

Zapraszam do dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones