PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 567
ocen
8,1 10 1 32567
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Oglądaliście? Jak Wasze wrażenia? Dla mnie to piękny, po prostu piękny odcinek. Oczywiście cierpi na przypadłość większości odcinków świątecznych: poza tym, że akcja dzieje się w święta, nie ma on z nimi wiele wspólnego. Ale i tak było super. Szef kuchni zaserwował nam danie słodko-gorzkie ;) River - nasz Brygadier nowych serii - nadal świetna, Doktor oczywiście wciąż niesamowicie zagrany przez Capaldiego, rasa kosmitów z "blizną" była ekstra, a nawet durny jak nie wiem co główny zły pasował do wspomnianej słodko-gorzkiej atmosfery. A nawet takie bzdurki jak czołówka czy napis zamykający odcinek były szokująco mocno na swoim miejscu. 9,5/10, super, super.

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Rzeczywiście piękny, przepiękny odcinek. Znów uderzyło mnie jak niesamowitym Doctorem jest Capaldi

użytkownik usunięty
nikike

Najlepszym.

ocenił(a) serial na 10

Nie wyciąga się ludziom wstydliwych komentarzy.

ocenił(a) serial na 10

Czemu pedale masz Doctora ocenionego na 9?

użytkownik usunięty
nikike

Po drugim razie chyba wskoczy na 10, ale nie wiadomo xD

ocenił(a) serial na 10

Jak można mieć Doctora ocenionego na 9

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

A w ogóle moja szczegółowa recenzja: http://recenzje-dw-classic.blogspot.com/2015/12/mezowie-river-song-swiateczna-re cenzja.html

ocenił(a) serial na 8
Capitano_S

Fajny odcinek, dużo humoru. Nawet mnie się podobało chociaż nie znoszę River. :P

Lellandra

Mi się wydaje, że gdyby postać River była rozwijana razem z 12 Doktorem, to polubiłbym ją. Po tym odcinku widać, że Kingston idealnie pasuje do Capaldiego pod względem sposobu gry... i wieku. Nie ukrywajmy. Kingston ma 52 lata i razem z o 5 lat starszym Capaldim, mogliby zrobić wspaniały duet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones