PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388585}

Dobranocny Ogród

In the Night Garden
4,9 385
ocen
4,9 10 1 385
Dobranocny Ogród
powrót do forum serialu Dobranocny Ogród

Mój prawie 14 miesięczny siostrzeniec bardzo lubi tę bajkę.Jest nią zaciekawiony i podoba mu się ona!Bajka jest bardzo dobra, mnie też się podoba!Fajna muzyka, dużo kolorów, miłe postacie, naturalna sceneria-wszystko przyciąga uwagę dziecka!Polecam każdemu!Ta bajka to hit dla dzieci!Specjalnie tak dobrze zrobiona aby zwrócić uwagę najmłodszych widzów!

malinek22222

Współczuję Tobie i Twojemu siostrzeńcowi.

ocenił(a) serial na 10
aiiish

co w takim wypadku, według ciebie, mają oglądać 14 miesięczne dzieciaki? czego współczujesz koledze wyżej i jego siostrzeńcowi? tego że młodemu podoba sie bajka w która BBC władowało mase kasy, tak? no to faktycznie - powód do współczucia dla ciebie, a do wstydu i rozpaczy dla młodego. chryste...

lisu1993

A co ta bajka uczy 14 miesięczne dziecko? Cóż, ja w wieku tegoż siostrzeńca oglądałam nieco inne bajki które niosły za sobą pewne przesłanie. I wydaje mi się, że tak właśnie powinno być. Co do "Dobranocnego Ogrodu" - zdanie o tej produkcji wyrobiłam sobie przy okazji odcinka z Makapaką zachowującą się jak istota psychiczna, czyszcząca kamienie swoim "afafem". Jak dla mnie - to mówi samo za siebie. ;)

ocenił(a) serial na 10
aiiish

Rozumiem Twój tok myślenia, ale wychodzisz z błędnego założenia że każda bajka ma czegoś dzieci nauczyć - otóż nie. Ty też nie oglądałaś, powiedzmy, Pokemonów żeby się czegoś dowiedzieć, nauczyć?
Myślę że można nawet spokojnie stwierdzić że Dobranocny ogród przekazuje swego rodzaju naukę - pokazuje dziecku że jest w ciągu doby czas na zabawę, jednak dzień zawsze się kończy i dziecko musi kiedyś, tak jak bohaterowie skończyć zabawę i zwyczajnie położyć się spać.
Jasne że z naszego punktu widzenia to co dzieje się na ekranie może wydawać się durne, czasem nawet ekstremalnie idiotyczne - jednak to nie do nas skierowany jest ten program.
Pozdrawiam

aiiish

Ciekawi mnie jakie bajki ogladalas w wieku 14miesiecy. Podzielisz sie?

aiiish

Moze uczy dobrych relacji miedzy ludzmi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones