PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469020}

Detoks

The Cleaner
7,1 409
ocen
7,1 10 1 409
Detoks
powrót do forum serialu Detoks

nie zachwyca jakoś specjalnie, ale nie jest też tragiczny. Opowiada o mężczyźnie o imieniu William, który wraz ze swoją drużyną pomaga innym wyjść (najczęściej) z nałogu narkotykowego.

ocenił(a) serial na 6
Gobblin

jak dla mnie wreszcie coś innego ile można robić seriali o gliniarzach , lekarzach , agentach FBI i co tam jeszcze ,a no jeszcze prawnikach lol :P

ocenił(a) serial na 6
Bene

Zgadzam sie nie wybitny serial ale inny temat poruszany dla mnie troche zbyt byl lagodny ale ciesie się że bedzia druga seria

ocenił(a) serial na 6
kinoman85

I jest Amy Price Francis! Ja mam ostatnio szczęście do niej i do Christiny Hendricks. Czego bym nie odpalił zawsze na owe piękne panie trafię.

A serial jest niezły. Choć brakuje mu nieco dynamiki, wyrazistości. Rzeczywiście jest zbyt łagodny. Do tego postać Akani jest na tyle przerysowana, że miejscami komiczna i z tego też powodu brak w niej wiarygodności.

Mam nadzieje, że wraz z odcinkami serial nabierze rozpędu. Aha, no i jeśli okaże się, że syn Williama przestanie być ateistą z automatu kończę to oglądać.

era

Dla tych co nie zauwazyli, juz jest drugi sezon

Gobblin

PROSZE O POMOC W ZNALEZIENIU NAPISÓW DO 1 SEZONU- BARDZO MI ZALEZY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones