PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 790
ocen
8,4 10 1 157790
7,8 32
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Bardzo dobrze rozbudowany klimat, oczywiście flaki z olejem akcja, ale dla koneserów detektywistycznych perełka.. Mi osobiście zakręciła się łezka na końcu i refleksja jak życie szybko przemija, i jak czas Nas na koniec szorstko traktuję.. Smuteczki

ocenił(a) serial na 10
SWoland

Tempo akcji podobne do tego z Mindhunter, ale mi też taki zabieg zdecydowanie odpowiada. Detektywistyczne dialogi this is it.

ocenił(a) serial na 10
SWoland

Jak zawsze w przypadku Pizzolato serial zyskuje za drugim seansem. Mało kto potrafi stworzyć trzy takie serie, w określonej estetyce i formie kręcenia, ale opowiadające zupełnie inne fabuły, z zupełnie odmiennymi postaciami. Brawo, brawo, brawo.

ocenił(a) serial na 9
SWoland

mam nadzieję że zakończy się to 3-cim sezonem bo z sezonu na sezon coraz gorzej - 1 sezon 10, 2-gi -9, 3-ci - 8 i starczy . Gdy były jeszcze dwa sezony dawałem serialowi 10 bo się należało - niestety po 3-cim sezonie musiałem obniżyć ocenę. Nie wiem czemu choć 1 sezon też był dłużyzną ale miał wydżwięk - 3-ci sezon to nie ta dusza.

ocenił(a) serial na 9
SWoland

Myślałam że zakończenie będzie inne. Że Wayne się załatwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones