PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104425}

Dempsey i Makepeace na tropie

Dempsey & Makepeace
7,2 1 845
ocen
7,2 10 1 1845
Dempsey i Makepeace na tropie
powrót do forum serialu Dempsey i Makepeace na tropie

Super serial

ocenił(a) serial na 10

Taaaaa...w młodości się go oglądało!!! Ale fajnie, że zaczęli go powtarzać. Mam już trzy odcinki i mimo, że powtało mnóstwo takich filmów jak ten o policjantach którzy ścigają złodzieji to i tak Dempsey i Makepeace są znakomitym serialem.

largo_lagrande

Ten serial ma to "coś". Dzisiaj ogląda sie go z nieco inaczej

ocenił(a) serial na 9
Milou

chociaz reprezentuje troche mlodsze pokolenie, musze powiedziec, ze Dempsey i Makepeace mnie powalaja...

Milou

Moja siostra często ogląda ten serial. Raz siadłam i razem z nią zaczęłam oglądać go. Zaczęło mnie interesować co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Polubiłam głównych bohaterów serialu, kiedy zaczęli nawzajem sobie dokuczać. Mam nadzieję, że zobaczę wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 9
Milou

ja mialam pewne watpliwosci (czy warto ogladac), ale po kilku nastepnych odcinkach wyzbylam sie wszelkich uprzedzen. Mnie tez strasznie sie podoba jak Dempsey dokucza Harry. Z niecierpliwoscia czekam na dalszy rozwoj wydarzen. P.S. zapraszam do siebie na bloga :)

ocenił(a) serial na 10
misia_2

Miło jest zobaczyć go po latach...i poprzypominać sobie różne sceny. Pamiętam, że postacią którą najbardziej zapamiętałem (oprócz Dempsey'a i Makpeace oczywiście i ich szefa) był Laymon grany przez Nicka Brimble...on się chyba pojawi w odcinku "Boogieman" to chyba już niedługo...

ocenił(a) serial na 10
largo_lagrande

To był (i nadal jest) mój ulubiony serial.Szkoda troszkę,że "atmosfere" psuje kompletnie nieudolne tłumaczenie i lektor sztywniak.
Kiedy ogladałam ten serial po raz pierwszy , mojej siostra cioteczna miała jakieś 2 latka.Dałam jej płytki , bo chciała zobaczyć o czym jest serial , o którym jej tyle opowiadałam.Raczej byłam przekonana ,że po obejrzeniu pilota pewnie da sobie spokój z dalszym ogladaniem ale (i to myślę jest jakąś wyznacznikiem dobrej jakości serialu)zakoczyła mnie kiedy zaczęła wypytywać z tym błyskiem w oczach , kiedy i gdzie kupi następne odcinki.
Pozdrawiam wszystkich , którzy tak jak ja pokochali ten serial .

largo_lagrande

No raczej... nie inaczej! Czekam na ten odcinek z utęsknieniem! Na razie ponownie obejżałem pierwsze 19 odcinków.Wczesniej oglądałem je będąc 9 letnim szkrabem i Laymona dobrze zapamiętałem-da ostro popalić Dempseyowi! Będzie też jeszcze w jednym odcinku pomogać bohaterom uwolnić porwaną dziewczynkę za co otrzyma ułaskawienie! Z tych odcinkow co obejżałem 2 raz to pamiętałem tylko 4! Już jestem stary dziad i nie robi ten serial takiego wrażenia( to też zasługa tłumacza) ale to solidna brytyjska firma! Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Sekaty

Laymon powróci w odcinku "Bird of Prey"...z tego co pamiętam to Dempsey wydobył go z więźniarki. Lezał na ulicy i udawał potrąconego motocyklistye, a kiedy samochód z więźniem sie zatrzymał on wstał i zaatakował...jakoś to tak było. A co do odcinka "The Bogeyman" to powinien ukazać sie już w tym tygodniu.

ocenił(a) serial na 10
largo_lagrande

LAYMON JEST WIELKI!!! Najlepszy "bad guy" w tym serialu i jeden z najlepszych czarnych charakterów jakie widziałem...idealnie dobrany aktor. Jest dokładnie taki jak go zapamiętałem. Nieźle dokopał Dempseyowi.

largo_lagrande

Moge go śmiało zestawić z moimi ulubionymi czarnymi charakterami(też brytyjczykami)-Normanem Stansfieldem(Leon Zawodowiec) granym przez Garego Oldmana i Hansem Gruberem(pierwsza część "Szkalenej pulapki") którego zagrał Alan Rickman! Masz racje-Dempsey go uwolni, ale za pomoc w końcowej scenie puści Laymona wolno i to będzie ten akt łaski, o którym pisałem!

ocenił(a) serial na 10
Sekaty

Ludki , kurczaki , nie spodziwałam ,że są jeszcze ludzie których nadal wciąg aten serialik.Fajnie ,że jesteście. MOże kiedyś doczekam się jakiegoś fan-clubu , zjazdu miłośników srialu itp.
Pozdrowionka

ocenił(a) serial na 10
Mac_3

tiaaaa...zjazdu miłośników...hehehehehe a to było by dopiero...z całego kraju zjechały by się sobowtóry Dempseya, Makepeace ich szefa Gordona i całej reszty...

ocenił(a) serial na 10
largo_lagrande

Laymon powrócił!!!
Powrót w pieknym stylu...po prostu genialna postać...nosi pióra we włosach i podbiera ludziom drogie, sportowe bryki i jeszcze taka fajna muzyczka mu towarzyszy!!! LAYMON!!! LAYMON!!! LAYMON!!! Fajnie było by zobaczyć go znowu tzn żeby powrócił w jakimś zupełnie innym filmie.

largo_lagrande

gdzie powtarzają ten serial????zdradzcie pliss!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
wisnia71

Nie powtarzają go...on był dodawany do gazety "TV Okey", ale to już jakiś czas temu.

ocenił(a) serial na 7
largo_lagrande

No, zawsze jak słyszałam tą muzyczkę to biegłam przez tv, żeby go zobaczyć <3

Najlepsiejsza1958

To był cudowny serial, pełen lekkiego humoru, chemii między głównymi bohaterami. Choć fabuła była naiwna, to dialogi pierwszorzędne. Z ciekawostek Dempsey i Makepeace są małżeństwem od ponad 25 lat :)

ocenił(a) serial na 7
LadyMakepeace

Hehe, to fajnie ;)

Najlepsiejsza1958

To perwszy serial gdzie spostrzegłem charakterystyczny sposób trzymania pistoletu przez Depmseya. Gdzie prawa ręka była wyprostowana, a lewa zgięta w łokciu podtrzymująca magazynek :)
Po seansie latałem po domu z wyimaginowaną bronią , przytulając sie plecami do sciany za rogu krzyczałem że jestem Dempsey :) to musiało być zabawne

ocenił(a) serial na 7
skyter

Hahahahah no nieźle :D

largo_lagrande

Dla mnie to te serial to próba stworzenia na fali popularności drugiego ''Na wariackich papierach '' - Ale uważam to nie jest już ten poziom .

largo_lagrande

DOBRA Rozrywka

Własnie skończyłem oglądać całość. Natknąłem się przypadkowo na ten serial, i... mnie wciągnął.
Może to magia głosu lektora Janusza Kozioła (spoczywaj w spokoju MISTRZU) , albo tłumaczenia typowego angielskiego humoru słownego ?

Szkoda, że tylko 3 sezony. Właśnie w tym ostatnim, akcja i relacje bohaterów, zaczęły rozwijać się najbardziej Interesująco.
No, ale cieszmy się przynajmniej z tego co jest

Janczar

ocenił(a) serial na 9
largo_lagrande

Jestem rocznik 79 pamiętam ten serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones