PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104425}

Dempsey i Makepeace na tropie

Dempsey & Makepeace
7,2 1 845
ocen
7,2 10 1 1845
Dempsey i Makepeace na tropie
powrót do forum serialu Dempsey i Makepeace na tropie

Jak dla wielu osób to był serial mojego dzieciństwa, czekało sie na czwartek z zapartym dechem. Nie pamietam dokładnie odcinków, ale czy to ważne, wazniejsze sa dobre wspomnienia ;)

onet318

zawsze sie tez zastanawiałem co ona ma na ustach, bo w tv wygladał jakby piła mleko i został jej ślad nad górna wargą. Dzisiaj obejrzałem jeden odcinek i wiem ze to błyszczyk sprawiał że krawędź błyszczała sie ale w starym tv trudno to było dostrzec no i wtedy nie wiedziałem nic o błyszczykach :)

onet318

http://vider.pl/violla/dempsey-i-makepeace-na-tropie-s01e01-lektor-pl+fn5ex

onet318

Własnie skończyłem oglądać całość. Natknąłem się przypadkowo na ten serial, i... mnie wciągnął.
Może to magia głosu lektora Janusza Kozioła (spoczywaj w spokoju MISTRZU) , albo tłumaczenia typowego angielskiego humoru słownego ?

Szkoda, że tylko 3 sezony. Właśnie w tym ostatnim, akcja i relacje bohaterów, zaczęły rozwijać się najbardziej Interesująco.
No, ale cieszmy się przynajmniej z tego co jest

Janczar

ocenił(a) serial na 8
onet318

Leciało chyba w czwartki w bloku filmów kryminalnych, sensacyjnych?

Na pewno w jakimś okresie emisje były też rano, w okolicach 10 godziny, pamiętam bo w ten dzień, być może również czwartki miałem lekcje od 11 lub 12.

Olaf_Ragnarson

Poranne emisje odcinków seriali to był tzw. "film dla drugiej zmiany". Była nawet plansza z tym napisem w TVP pokazywana przed emisją odcinka.

ocenił(a) serial na 8
The_Levellers

Też tak to widzę, ale z planszą to ciekawostka. :)
Pewnie szkoła podstawowa zaczynająca się o 11 to raczej coś wyjątkowego ale tak wyszło.

onet318

Pamiętasz może w którym roku to leciało w tv? Ja pamietam że na poczatku lat 90tych.

onet318

Miałem napisać tak samo Nie pamiętam odcinków ale pamiętam że w czwartki czekałem z bratem aż rodzice zamkną pokój i włączaliśmy tv u siebie w pokoju i oglądaliśmy serial

krg2

Miałem tak samo za dzieciaka :-). Wspomnień czar. A pamięta może pan z 3 seriale dla młodzieży? Jeden to był chyba czeski co na końcu okazało się że rodzina co mieszkała w domu to byli kosmici i na końcu cały dom/statek kosmiczny odleciał. Dwa inne 1. Chyba brytyjski z rodzinką i latarnią morską i nadprzyrodzonymi zjawiskami. 2. Brytyjski chyba kręcony w Szkocji - też byli kosmici co byli podobni do ludzi, byli łysi, ubrani w czarne stroje i mieli zakończenia palców w formie takich pazurów? Za cholerę nie pamiętam jakie były tytuły tych seriali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones