PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 570
ocen
7,4 10 1 15570
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Fajny temat spieprzyli jakimiś bzdurami wymyślonymi chyba przez małe dziecko. Pierwszy sezon jest
ciekawy i z przymrużeniem oka można go obejrzeć, a nawet wczuć się w klimat. Drugi sezon wygląda
jakby był pisany na kolanie, godzinę przed zdjęciami. Liczba totalnych bzdur wymyślonych przez
twórców sięga zenitu. Ciężko tu wymienić o konkretne pomysły twórców czy sceny. Wygląda to trochę
jakby 7 latek napisał Nam Piotrusia Pana zmixowanego z elementami Trzech Muszkieterów Avatara i
Apocalypto. Momentami myślałem, że opluje monitor. Mimo to często zdarza mi się oglądać seriale
po pijaku więc przebrnąłem. Trzeciego sezonu nie ruszę.

ocenił(a) serial na 4
mateuszkowalski

Zaliczona pierwsza część. Jako całość, co najwyżej mierny serial. Kilka ostatnich odcinków, godnych uwagi. Wcześniejsze? Nic się nie stanie, jak się nie obejrzy.

ocenił(a) serial na 4
rad_75


100% racji
Mnie jeszcze przeszkadza brak spójności jeśli idzie o kostiumy i scenografie czasem to wyglądało jakby powyciągali co było w magazynie.
Rozumiem ,że to fantastyka ale skoro umawiamy się ,że akcja dzieje się w określonym miejscu i czasie to dostosowujemy do tego wnętrza i kostiumy .

mateuszkowalski

Niestety masz całkowitą rację. Młody da Vinci to świetny temat na serial + wojny włoskie w tle. Ale kierunek w jakim to poszło - to zupełne nieporozumienie. Fabuła momentami zupełnie absurdalna, pełna bzdur.

ocenił(a) serial na 6
mateuszkowalski

fabuła poszła nie w tą stronę co powinna...zamiast idiotycznego przewodniego wątku o Księdze Liści, fabuła powinna się opierać o intrygi papieża Sykstusa i jego stronników w stosunku do Medyceuszy. O wiele lepiej by to wyglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones