PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 579
ocen
7,4 10 1 15579
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Może zamiast zakladać nowe tematy z napisami do poszczegolnych itd wpisujmy tutaj i bedzie
wszystko w jednym miejscu

No więc czy ktoś wie o napisach do 6 odcinka? :)

nojaka

Do 6 odcinka ponoć gdzieś już są, ale ja ich znaleść nie moge.

ocenił(a) serial na 7
Zets0

subtitlesbank. com ( wystarczy skasować odstęp) Napisy do 6 odcinka już są, do 7 i 8 jeszcze nie, chyba że ktoś z filmwebu sie tym zajmie...

Cohen12

Nie wiem czy widziałeś, ale te napisy są z translatora. Masa błędów i źle przetłumaczone.

ocenił(a) serial na 8
Zets0

Niestety pozostaje więc jedynie wersja lektorska. Ja mam dość tego oczekiwania i zacząłem oglądać z napisami angielskimi, przynajmniej trochę szkolę język. A innym polecam czekać na lektor, bo z tymi napisami do Da Vinci to jakaś tragedia.

RobertSolski

Wszystko przez Youngara, który ponoć zamówił sezon na tłumaczenie, a teraz odwala wała i nie tłumaczy napisów. Ja też tak chyba zrobie, że z angielskimi napisami obejrze.

ocenił(a) serial na 8
Zets0

zajrzyjcie na anyfiles, mój nick to acoffee, tam postaram się tłumaczyć odcinki. Siódmy i ósmy już jest.:)

acoffee

:* xD

acoffee

Masz na myśli same napisy, czy odcinki z wgranymi napisami?

Zets0

odcinki z wgranymi :D

acoffee

ajjj super dziękujemy!! :)

acoffee

a dziewięty kiedy będzie? ;]

saimon13

Wygląda to tak, że Youngar w końcu zaczyna tłumaczyć te napisy. W dwa dni 6 i 7 wydał.

Zets0

ale i tak jest do tyłu

iambigmoviefan

To go pochwaliłem za szybko. Za kilka dni 10 odcinek, a do 8 i 9 nadal nie ma -.-

Zets0

no właśnie .... ale i tak już są do 8 i 9 napisy ;)

iambigmoviefan

A gdzie znajdę te napisy, ale same napisy ? I czy wiadomo coś o napisach od Yungar, albo jest jakiś kontakt z Yungar'em żeby dowiedzieć się czy będzie tłumaczyć 8,9,10 odcinek ?

ocenił(a) serial na 8
saimon13

już jest ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones