PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 579
ocen
7,4 10 1 15579
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Lucrezia Donati

ocenił(a) serial na 6

Ależ ja jej nie znoszę(postaci!) czy jestem odosobniony w mojej opinii?.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

ja cię w pełni popieram :)

użytkownik usunięty

dlaczego Wawrzyniec się z nią kochał skoro Clarice jest 100 lepsza ?

Zadaję sobie to samo pytanie.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Drgawek dostaje jak widzę tę cizię. Mam nadzieję, że twórcy robią przegląd for a ludzie ostro po niej jadą, jak i po jej wielkiej miłości do Leo, i skończą raz na zawsze jej wątek na początku drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
Kasiek_haz

Dokładnie. Jest od grona ciekawszych postaci, które można pokazywać częściej, ew. wprowadzić kogoś nowego.

WOLVERINE55

Nie jesteś sam.
Ja nie jestem nawet w stanie patrzeć na nią, bo coś w środku mnie powoli umiera, tak nie lubię tej postaci :P A jej 'wielka miłość' z Leo jest tak koszmarna, że muszę przewijać odcinek, bo zbiera mi się na wymioty.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Popieram - okropnie wykreowana, ten rodzaj postaci kobiecych, których zwyczajnie się nie lubi, bo totot przesłodzone i zdaje się być wyjątkowo nieinteligentne (nawet, jeśli twórcy serialu mieli co innego na myśli).

ocenił(a) serial na 6
rrravyn

A z innej beczki w głupim momencie skończyli finał sezonu.....
No i Wawrzyniec taki wkurzony o fakt że Leo pukał tą ''larwę'' a nie ma o co.....

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

a tam, czepiacie się :)

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

też za niż nie przepadam, na początku spoko, jakaś taka neutralna była, a teraz marze by ją ktoś zaciukał :P

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

Mnie też ona wkurza..

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

A ja nie rozumiem dlaczego Lucrezia wzbudza w was takie negatywne odczucia. Mi jest żal kobieciny, nie ma w życiu lekko;) Na początku jej nie lubiłam, nie znoszę tego typu kobiecych postaci, takich suk. Jednak po ostatnich dwóch odcinkach stwierdziłam że nie jest taka zła, jakoś chwyciła mnie za serce.

ocenił(a) serial na 7
Garita

własnie tak, ładna też jest :)

ocenił(a) serial na 6
Garita

Czyli urzekła cię jej historia:-). Mnie nie.

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

To jest interesująca zależność, że niemal wszystkie główne bohaterki serialu są irytujące.

WOLVERINE55

dawno żadna postać tak mnie nie wkurzała jak pani Donati a w 2 sezonie jeszcze gorzej xP

ocenił(a) serial na 8
iambigmoviefan

najbardziej wkurzajaca w calym serialu. mialam nadzieje ze Riario ja zabije ale niestety

martyna6667

też miałam taką nadzieje (-.-) no ale teraz ratuje tatuśka

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

bezniej nie byloby tak zajebiscie...

ocenił(a) serial na 6
smillito

W każdym serialu musi być wątek miłosny, nawet dodany mocno na siłę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones