PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 579
ocen
7,4 10 1 15579
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Kilka nieścisłości?

ocenił(a) serial na 9

Pomiędzy odcinkiem 04 a 05 w drugim sezonie nastąpił duży przeskok czasowy. Da Vinci jest już w Ameryce, podejrzewam że taka podroż musiała trwać przynajmniej kilka tygodni jak nie o wiele dłużej. W tym samym czasie Wawrzyniec był trzymany w celi też przez ten czas czy może tamta akcja dzieje się nie w tej samej linii czasowej?
Pytanie nr 2. Kim według drzewa genealogicznego jest nowy czarny Medyceusz, bo wygląda jakby był w wieku Wawrzyńca, a mówił o sobie jako o synu Cosmy, który był dziadkiem Wawrzyńca o ile się nie mylę?
Pytanie nr 3 Czy Da Vinci nie chciał najpierw dopłynąć do Afryki i stamtąd wyruszyć do Ameryki? Jeśli tak to zrobił to? I czemu ta dziwna zabijająca wszystkich dziewczyna nie wysiadła?
Pytanie nr 4 Czy miasto do którego dotarli to nie machu picchu? :)
Jeśli tak to gdzie musieli dopłynąć jeśli doszli tam w niecały jeden dzień?

Wiem wiem doszukuję sie dziury w całym, ale taki już mój nawyk :D

ocenił(a) serial na 9
Tucha97

4. Większość ludzi kojarzy najbardziej rozpromowane Państwo czyli Peru i Azteków, ale jest jeszcze Meksyk i Inkowie.

mi symbol na szyi Da Vinci (oraz ten co próbowali odkroić) przypomina bardziej to: http://www.magazyn-stomatologiczny.pl/content/cuda-meksyku-na-ruinach-tenochtitl an-narodzilo-sie-miasto-meksyk czyli dysk solarny Inków.

1. Z tego co pamiętam Da Vinci wyruszył w podróż a zaraz potem Wawrzyniec w swoją do Neapolu, to też trwa.

3. nie pamiętam

2. Tu chyba ścisłość wychodzi największa, choć trudno ocenić wiek Afroamerykanina :P

ocenił(a) serial na 9
tomodomo

http://www.foxtv.pl/seriale/demony-da-vinci/obsada/ima
Na tej stronie jest napisane : "Odziana w złoto i szereg ceremonialnych piór, prowadzi Leonarda i resztę jego załogi do zapierających dech piersi struktur Machu Picchu."
Czyli chyba jednak chodzi o to.

Co do 1) tylko, że Wawrzyniec został złapany w poprzednim odcinku, a od tamtego czasu musiały minąć tygodnie (weźmy pod uwagę np. włosy Leo). Cały ten czas siedział w więzieniu?

tomodomo

4. Większość ludzi kojarzy najbardziej rozpromowane Państwo czyli Peru i Azteków, ale jest jeszcze Meksyk i Inkowie.
W obecnym Peru mieszkali Inkowie a w Meksyku Aztekowie...

ocenił(a) serial na 7
Tucha97

1. Faktycznie musiał długo płynąć bo nagle ma takie bujne włosy.
2. Faktycznie ten nowy przypomina wiekiem Giuliana.
3. On później mówił że będzie płyną na zachód .
4. Pewnie to Inkowie, a oni zbudowali Machu Picchu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones