PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97620}

Deadwood

8,0 10 175
ocen
8,0 10 1 10175
9,0 4
oceny krytyków
Deadwood
powrót do forum serialu Deadwood

świetny serial

ocenił(a) serial na 9

przydałby się jeszcze jeden sezon z przyzwoitym zakończeniem a nie taką kupą. Bez strzelaniny bez niczego. Strasznie się zawiodłem w ostatnim odcinku 3 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
fightClub

Podobnie. Gdyby nie zakończenie, dałbym oczko wyżej. Czułem jednak zbyt duży niedosyt. Mimo tego serial jest rewelacyjny. W podobnych klimatach nr. 1.

użytkownik usunięty
fightClub

Serial został skasowany, a miał być 4 sezon i może więcej, a to że skasowali serial w trakcie nieskończonej historii, to inna sprawa

ocenił(a) serial na 10
fightClub

Widocznie jesteś zbyt tępy na ten serial. Strzelanina na zakończenie? Srsly? Cała "szekspirowość" tego serialu zostałaby w ten sposób podważona. Między innymi na tym polega arcydzielność "Deadwood", że zostajemy jakby wrzuceni w ten światek, przez chwilę go obserwujemy, i tyle. Tu nie było żadnej "historii". Tu było tylko "życie, które jest sceną oraz ludzie, którzy są na tej scenie aktorami". Przez chwile mogliśmy obserwować tę scenę. To wszystko.

PieknaRemedos

W swej mądrości mogłabyś sobie odpuścić obrażanie innych.
Mnie też brakowało zakończenia historii. Pewnie jestem zbyt tępy na tę szekspirowość :))))

ocenił(a) serial na 9
b4raneq

To nie żadna mądrość, a głupota bezwzględna. "Szekspira" jej się zachciało lol... Wykasowanie czwartego sezonu tłumaczyłoby sprawę. Większość osób spodziewała się zakończenia z przytupem.

ocenił(a) serial na 8
PieknaRemedos

Po to jest strzelba Czechowa, żeby ktoś z niej wystrzelił, a tu był zupełny niewypał.

ocenił(a) serial na 9
PieknaRemedos

Dla mnie to otwarte zakończenie było wyśmienitym zwieńczeniem świetnej historii. Gdyby powstały kolejne sezony o walce o władzę i wpływy z pinkertonami to już by nie było "To".

ocenił(a) serial na 5
PieknaRemedos

Niby jaka szekspirowość zostałaby podważona? u Shakespear uśmiercał swoich bohaterów niemal co do jednego, na końcu zostawiając jakąś postać trzecioplanową, tutaj penie byłby to Utter, żeby wygłosiła krótki, podsumowujący monoloog. Tutaj wszyscy (prawie) przeżywają. "Swędzień" zabija prostytutkę (co na to stróż prawości Bullock? nic, zero, null -zabiliście niewinną dziewczynę? -ok, żaden problem, strzelmy po lufie), Toliver zabija narkomana i cześć. Dwie zupełnie przypadkowe ofiary. O ile śmierć prostytutki jeszcze można wytłumaczyć fabułą, to scena na balkonie Bell Union jest kompletnie od czapy i nie ma żadnego znaczenia dla fabuły. Jedyny szekspirowski motyw jaki był w tym serialu to kiedy Brian Cox wygasza monolog z Króla Lira

ocenił(a) serial na 9
fightClub

Polecam film na HBO GO, który po 10 latach dobrze kończy historię.

ocenił(a) serial na 8
gibol1412

Historię kończy dobrze, lecz wolałbym jednak dodatkowy sezon, tęsknię za tym filmem.

ocenił(a) serial na 7
gibol1412

nie polecam oglądać filmu, nie odzobaczę już tej historii, ale wolałbym zostać na 3 sezonie de facto nie skończonym niż później po latach nakręconym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones