PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637351}

Daily Lives of High School Boys

Danshi Kōkōsei no Nichijō
7,4 650
ocen
7,4 10 1 650
Danshi Kōkōsei no Nichijō
powrót do forum serialu Danshi Kōkōsei no Nichijō

Szkoda że już koniec... I zawsze co dobre to krótkie. Może anime bez konkretnej fabuły, ale za to
wykonane z pomysłem. Są momenty mało śmieszne i nudnawe, ale biorąc pod uwagę
całokształt wyszło wspaniale, uśmiałem i dobrze się bawiłem oglądając ta serię.
Wiele osób ze mną się zgodzi że Hidenori jest w tym Anime mistrzem. Przy nim się nie da
nudzić, a jeszcze jak dodać Yassan, która jest tytułowana "Literacka Dziewczyna" to już w ogóle
żeby nie uśmiać się chociażby nawet od pojawienia jej przy Hidenorim było w moim przypadku
nie możliwe.
Bez dwóch zdań... To jest jedno z lepszych anime skierowane w komedie jakie widziałem jakoś
na czasie. Polecam każdemu kto ma chęć na odrobinę zabawy. 10/10 x]

ocenił(a) serial na 10
biro85

Yyy... ale to dopiero pierwszy sezon był kolego :D Następne też będą.
A nudne wg mnie nie było wcale, wystarczyło podejść też do tego z innej strony niż tylko komedia.

ocenił(a) serial na 10
redbullik

Dobrze kolego. W takim razie poproszę jakąś zapowiedź kolejnego. Gdzie coś pisze na ten temat? Bo ja wole mieć pewne informacje na ten temat, bo anime bardzo dobre i wolałbym widzieć coś konkretnego.
"Nudne"... Może mało trafnie umieściłem to słowo w komentarzu. Bardziej pasowało by "mniej ciekawe".
Nudne to jest "Da Capo", ale nie to... Pisząc, że jest skierowane w komedie, po prostu wymieniłem to co najbardziej rzuca się w oczy takiemu prostemu widzowi jak ja. Po za tym jeżeli ktoś zna jakieś inne produkcje obyczajowe, typowe życie (ale wykonane z pomysłem) polećcie coś na priv (wykluczam Ore no Imouto oraz Minami-ke).

ocenił(a) serial na 10
biro85

Proszę, takie 3 wskazóweczki z ostatniego odcinka: http://imgur.com/a/TaBJL

ocenił(a) serial na 10
redbullik

Widziałem to co pisało na końcu, ale potraktowałem to jako do piska przez tłumaczącego i nie uznałem tego jako zapowiedź, ale jak się przyjrzeć to to jest przetłumaczone co pisze po bokach. W takim razie nic mi nie zostaje jak czekać, ale za to jak będzie wychodził 2 sezon to liczę na jakiś wątek romantyczny z Hiednorim. Końcówka tego dowodem!

ocenił(a) serial na 8
biro85

To anime to mistrzostwo w czystej postaci :D
O mało się nie popłakałem kiedy skończył się ostatni odcinek... za mało! Ja chcę żeby to było tak długie jak Gintama :D
I jeżeli na prawdę wyjdzie drugi sezon, to ciekaw jestem jak to będzie wyglądać, skoro życie licealne już się skończyło :(

ocenił(a) serial na 7
Pieniak3

Ale to zakończenie "ogólnie" sie śniło Tadakuniemu, dalej chyba chodzili do liceum

Anime dobre, także czekam na drugi sezon o ile będzie, czytał ktoś mange, są jeszcze jakieś watki?

biro85

"... I zawsze co dobre to krótkie." - That's what she said! :D

Słyszałem plotki na zagranicznych forach, że planują kontynuację, ale żadnych konkretów, ani potwierdzonych informacji nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones