PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 130
ocen
7,6 10 1 20130
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy
ocenił(a) serial na 10
Michu_torpeda

Bronkę, Ania jest trochę fajna bo się mądrzy.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Bronka była bardziej "soczysta", a Ania bardziej "wyjściowa"

ocenił(a) serial na 8
Michu_torpeda

Anię, miała klasę , przy Bronce Leszek stałby w miejscu , a przy Ani rozwinął skrzydła.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Ciekawe jak się Bronce ułożyło serialowe życie, bo Leszek faktycznie rozwinął się.

ocenił(a) serial na 8
natan_

W sumie szkoda że nie pokazali dalszych losów Bronki ,

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

właśnie myślałam że zobaczę dalsze losy Bronki lubiłam Bronkę, pisałam że nie lubiłam Ani ale teraz ją trochę polubiłam. A gdyby było więcej odcinków to bym zobaczyła czy mama Ani zmieniła zdanie co do Leszka bo widziałam jak była do niego uprzedzona, ojciec Ani bardzo lubił Leszka.

ocenił(a) serial na 8
kinomanka_13

Matka Ani zaborcza była , mało uczuciowa , natomiast ojciec dusza człowiek. Ciepły i miły.

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

no to prawda, mój ojciec uwielbiam ten serial to serial z jego dzieciństwa od niedawna zaczęłam go oglądać tylko teraz w te wakacje nie miałam kiedy oglądać było na TVP 2 koło 10:00 ale o tej porze mnie nie ma , a jak jest to rano to też mnie nie ma bo pracuje.

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Prawda, żałuję tylko, ze nie kręcili dalszych losów

ocenił(a) serial na 8
Michu_torpeda

I już się nie doczekamy ...

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Niestety...

Michu_torpeda

Czasami wymagane jest zakończenie serialu w odpowiednim momencie.

ocenił(a) serial na 10
DonAnderson

Tyle, że ten właśnie nie był odpowiedni

ocenił(a) serial na 9
Michu_torpeda

Chyba żadnej z nich bym nie wybrał. :-)

ocenił(a) serial na 4
natan_

A ja nie wybrałabym Leszka ;) Zawsze się zastanawiałam, co w nim takiego wyjątkowego. Natomiast Anka, to dla mnie zwykła, przemądrzała mimoza. To jej "Leszku, Leszku! Och, Leszku, tak nie można! Leszku!"...

ocenił(a) serial na 9
Morska_Bryza

W swoim środowisku Leszek to na pewno wyjątek, chciał się wyrwać ze wsi, do miasta, nie siedząc na czterech literach, tylko własną, ciężką pracą. Miał motywacje, pomysł na siebie od początku do końca. To z pewnością go wyróżniało. Charakter chyba też miał nietuzinkowy, hm. W każdym bądź razie Anka nie do końca była taką tam zwykłą mimozą, też pokazała charakter i serce, trwała w związku z Leszkiem wbrew matce, znajomym, całemu środowisku, to była prawdziwa miłość. :)

ocenił(a) serial na 10
natan_

Wiesz, brzydkie nie były, raczej baaardzo różne mentalnie:)

ocenił(a) serial na 9
natan_

Wieśka najlepsza z nich :).

ocenił(a) serial na 10
Pawuloniasty

Fajna była hehe

ocenił(a) serial na 9
Michu_torpeda

OGROMNE BRAWA DLA TEJ WYPOWIEDZI !!!

ocenił(a) serial na 10
kinoman5555

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Michu_torpeda

Oczywiście Anię na żonę

ocenił(a) serial na 10
lukasz_franciszek_2

No tak, dziewczyna z klasą

Michu_torpeda

Lole xd

ocenił(a) serial na 10
Nostr16

Pani Lothe zagrała to idealnie

Michu_torpeda

Podobno w życiu realnym "Bronka" zaręczyła się z kimś innym. Gdy jechali z narzeczonym motocyklem, mieli ciężki wypadek. Bronka była sparaliżowana do końca życia.

irmka89

Co za bzdury, pani Sławomira Łozińska jest cała i zdrowa i cały czas gra. Jest żoną wybitnego pianisty Janisza Olejniczaka

Faraon_5

*Janusza

ocenił(a) serial na 8
Faraon_5

Chodzi o tą prawdziwą bronkę na której podstawie grała pani lozinska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones