PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039593}

Czuję twój oddech

Znam Kako Dišeš
6,4 212
ocen
6,4 10 1 212

Czuję twój oddech
powrót do forum serialu Czuję twój oddech

Bardzo raził mnie outfit głównych bohaterów. Prokuraturzy ubrani nieelegancko, niemodnie, kiczowato. Ponadto pierwsza historia bez dopowiedzeń, z urwanym wątkiem. Szkoda, że wątek z pierwszego i drugiego odcinka nie był kontynuowany lub rozwinięty, bo im dalej w las z nowymi tematami, tym gorzej i nudniej.

marzenazajac

A mi nawet serial się podobał, takie polskie realia, pani prokurator udało się mieszkanie wyremontować. Swoją drogą wielkie mieszkanie, nierealne w pl.

ocenił(a) serial na 7
marzenazajac

prokuratorzy jak i adwokaci w każdym kraju mają prawo być ubrani "niemodnie" co to za pojęcie, każdy ubiera się tak jak uważa. A to że Pani przywiązuje do tego ogromną jak widzę wagę to inna sprawa. W Polsce w kancelariach siedzimy też raczej luzno poubierani, raczej nie w garniturach.

ocenił(a) serial na 4
rebbiyala

Całkiem zrozumiałe, że nie zawsze w garniturach.

ocenił(a) serial na 8
marzenazajac

A mnie się podobał ten realizm. W Polsce sfera budżetowa w wieku dojrzałym też dokładnie tak się ubiera.

marzenazajac

To się nazywa realizm. Tak wyglądają tam ludzie. Pewnie za dużo oglądasz Instagrama, gdzie ludzie są przerobieni i oczekujesz, że wszyscy będą tak wyglądać i tak się ubierać. Na świecie jest bieda, ludzie są niemodnie ubrani. Takie jest prawdziwe życie, pogódź się z tym :P

ocenił(a) serial na 7
marzenazajac

Dlaczego? Wszyscy muszą być piękni i wymuskani? Bo w amerykańskim serialu adwokaci mają białe ząbki i dobrze uszyte garnitury. Tam odbyła się rzeź , cały świat na nią patrzył, do dziś niejeden ma traumę po wojnie domowej. Tu tez poruszane są wątki wojny na Bałkanach. Ciekawy , dobrze zrobiony film. Inne realia, ale dzięki temu poznałam , jak żyje się w Bośni Hercegowinie

ocenił(a) serial na 8
klik123

Też o tym pomyślałam
Że tu jest pokazane wszystko tak...normalnie. Ekipa remontowa nawala, frustracja, bo nastolatek dojrzewa, główna bohaterka raz wymalowana, innym razem wory pod iczami i zmarszczki....itd. Naprawdę wreszcie realne sytuacje życiowe, ludzie z mimiką twarzy i zwykły obiad na stole.... świetny serial.

marzenazajac

To chyba najgłupsza ocena na Filmwebie jaką miałem okazję czytać... No tak, w Bośni, jednym z kilku najbiedniejszych europejskich państw, wszyscy chodzą poubierani jak modnisie z wybiegów albo narcyze wychodzący od Giorgio Armaniego. Pomijając już to, że ocenianie serialu głównie po ubiorze to tragedia sama w sobie.

ocenił(a) serial na 7
Destroy666

własnie, masz racje ,Byłem BiH i tam gdzie turysci bylo nawet zachodnio -europejsko im dalej w "las" nie było  różowo. A tam tak chodza niektórzy ubrani jak w latach  90. Takie bałkany są ,wyglądają bazarowo :)Serial dobry życiowy

ocenił(a) serial na 4
Destroy666

Destroy 666To może doczytaj moja recenzję serialu do końca, a nie oceniaj jej po pierwszym zdaniu. Jeśli chodzi o ubiór, każdy ubiera się jak chce. Ale ubieranie prawników w różowe błyszczące fatałaszki z bazaru jest przegięciem. Można zachwycać się nad tym, że serial jest europejski, a nie rodem z Hollywood. Jednak uważam, że ten serial jest całkiem przeciętny. Polecam choćby obejrzeć czeski serial Pustkowie na HBO. Tam jest i realizm i ciekawa fabuła. Do tego zdjęcia wbijają w folel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones