PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799827}

Czarnobyl

Chernobyl
8,9 215 341
ocen
8,9 10 1 215341
8,6 36
ocen krytyków
Czarnobyl
powrót do forum serialu Czarnobyl

Z powodu sentymentu do Gry o Tron straciłem czas na obejrzenie już czterech odcinków tego beznadziejnego sezonu. A tymczasem świetny serial o katastrofie elektrowni w Czarnobylu by mnie ominął. Serial zapowiada się świetnie. Jestem pewny, że właśnie taki będzie.

ocenił(a) serial na 10
veeeeteq

o tak! jestem po 5 odcinku GoT, a dopiero na 2 odcinku Czrnobyl zrozumiała co znaczy ucisk w żołądku gdy widzisz co się dzieje na ekranie. Serial genialny w sposobie oddania klimatu i grozy tej sytuacji tym bardziej że w tym czasie w Polsce i ja tam byłam i płyn jugola piłam. Kompletnie do teraz nie myślałam co nam groziło wtedy (byłam dzieciakiem). No i poziom wyparcia na poziomie władzy hard level.

veeeeteq

Podziwiam, że potrafisz skasować sześć wspaniałych sezonów GoT tylko dlatego, że od 7 sezonu pomysłów im zabrakło:-P A ten serial obejrzę, tylko nie wiem, gdzie go można jeszcze obejrzeć poza HBO.

Sanneya

Przecież ja nie powiedziałem, że potrafię "skasować" sześć pierwszych sezonów Gry o Tron. Ja bardzo lubię ten serial i ósmy sezon na pewno obejrzę do końca. Jednak podtrzymuję swoje zdanie, że bardzo źle się stało i z wielką stratą dla widza jest, że twórcom serialu, gdy nie było już z czego czerpać, mam tutaj na myśli książki Martina, to fabułę strywializowali do poziomu sagi zmierzch, czy gwiezdnych wojen. Idę również o zakład, że jeśliby Gra o Tron wystartowała z poziomu na jakim kończy, to nie powstałby więcej niż jeden sezon tego serialu. Co do serialu Czarnobyl, to chyba raczej nie obejrzysz tego nigdzie poza HBO (nie mam na myśli źródeł nielegalnych), choć HBO Go możesz sobie kupić na 19 zł/mies a pierwszy miesiąc jest za darmo. Uważam, że to wcale nie jest duży koszt, gdyż można potem zrezygnować kiedy się chce. Ja właśnie tak zrobiłem, że sobie wykupiłem i to z powodu SE08 GoT właśnie ;-) i zupełnie przypadkiem trafiłem na serial pt. Czarnobyl.

veeeeteq

Wybacz, przeczytałam beznadziejnego "serialu" i na tej podstawie wysunelam wnioski, aczkolwiek błędne

Sanneya

Nie ma czego wybaczać

Sanneya

Na CDA

ocenił(a) serial na 9
xxxdamixxx

już się nie obejrzy na cda. wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek a dzisiaj chciałem drugi i już ich nie ma. Usunęli

ocenił(a) serial na 10
scoon

co chwile usuwają gdyż got na cda jest niedozwolona bo hbo by mogło ich pozwać:)

Sanneya

Polecam do kompletu książkę Aleksijewicz Swietłany Czarnobylska modlitwa.

anna_kap_

Ja polecam audiobook z Czubówną, wbija w ziemię jak się tego słucha...

ocenił(a) serial na 10
Sanneya

Na Zalukaj możesz obejrzeć

Joel2

Widziałam już, dzięki.

veeeeteq

Na IMDB, na liście wszech czasów najlepiej ocenionych seriali zajmuje już 2 miejsce. Przed nim tylko Planeta Ziemia 2, ale za dwa tygodnie powinien być liderem, bo brakuje tylko ilości ocen.

ocenił(a) serial na 10
obleh

Na IMDB Breaking Bad już przeskoczył Grę o Tron

veeeeteq

Mam tak8 sam problem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones