PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799827}

Czarnobyl

Chernobyl
8,9 215 852
oceny
8,9 10 1 215852
8,6 37
ocen krytyków
Czarnobyl
powrót do forum serialu Czarnobyl

Ogromne wrażenie

ocenił(a) serial na 10

Tyle czytałam o tej tragedii,jednak dopiero po obejrzeniu tego serialu tak dogłębnie mnie to ruszyło. Myślę,że każdy powinień to obejrzeć (chociaz sa pewne niescislosci takie jak fakt,ze wybuch nie byl tak odczuwalny oraz nad miastem nie unosila sie taka ilosc czarnego dymu z tego co wypisuja oryginalne zrodla itd) do tego swietne zdjecia,znakomita gra aktorska.

użytkownik usunięty
Mondello

To co wskazujesz to są najmniej istotne i - w pełni wybaczalne - przekłamania tego serialu, który ma na sumieniu znacznie bardziej kompromitujące kłamstwa.

ocenił(a) serial na 10

Wiem, czytałam o tym,ale nie chciało mi się tego tutaj wypisywać :)
Myślę,że najlepiej poczytać o tym na czarnobyl.pl ktos zadał sobie na tyle trudu,żeby zrobić porównanie punkt po punkcie

ocenił(a) serial na 10
Mondello

Uważam również,że przez te nieścisłości i,absolutnie nie należy go niżej oceniać gdyż nie jest to dokument

ocenił(a) serial na 10
Mondello

Przeczytałem analizę i według mnie autor analizy sam gubi się w niektórych faktach, o czym informują komentarze pod analizą odcinka pierwszego.
Oczywiście dla mnie to kompletnie nie ma żadnego znaczenia.
potraktowałem to raczej jako ciekawostkę, bo o całej prawdzie nie dowiemy się nigdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones