PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799827}

Czarnobyl

Chernobyl
8,9 215 870
ocen
8,9 10 1 215870
8,6 37
ocen krytyków
Czarnobyl
powrót do forum serialu Czarnobyl

Czy moje mózgowe porażenie to wina Gorbaczowa?

Obejrzałem Czarnobyla zawsze mnie ciekawiło gdyby nie wybuchała elektrownia jądrowa czy bym się urodził zdrowy.Codziennie doświadczam dyskryminacji z powodu mózgowego porażenie w środowisku lgbt Czy ludzie z MPD są naprawdę są gorsi od zdrowych osób?

użytkownik usunięty

CzARNOBYL WBUCH KWIETNIU AJA SIE URDZILEMW SIERPNIU W 6 MMIEIACU CIAŻY

ocenił(a) serial na 7

Myślę że idziesz za daleko. bardzo dużo osób urodziło się w tym samym czasie co Ty i są zdrowi. Zycie to statystyka nie każdy dostaje dobrą kartę. Powiększanie tragedii Czarnobyla było od zawsze wykorzystywane politycznie. W USA do lat 90 skrupulatnie przeprowadzano testy bomb atomowych gdzie żołnierzy wystawiano na promieniowanie. chcesz sie wiecej na ten temat dowiedzieć polecam na yt kanał Uwaga! Naukowy Bełkot.

użytkownik usunięty
saturnnin

ja siebie akcepptuje ale czasem jest miprzykro ze geje mnie przekreslją zpowdu MPD

ocenił(a) serial na 7

W jaki sposób Cię przekreślają?

użytkownik usunięty
saturnnin

uwazaja ze taka osoba wile nimoze zrobic w milosci i zyciu lozkowym a jasie porszam przy balkoniku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

hetero też są bardziej zdystansowani wobec niepelnosprawnych niz wobec zdrowych. A choroba od czarnobyla, nigdy nie wiadomo, też się czasem zastanawiam. No i, tyle raków dookoła. Co rok dostaje raka ktoś kogo znam.

ocenił(a) serial na 4

Nie zaobserwowano statystycznie by wzrosła liczba zachorowań na choroby związane z promieniowaniem u dzieci urodzonych po katastrofie.

użytkownik usunięty
doktoralban

https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1757275,Katastrofa-w-Czarnobylu-radioakt ywna-chmura-nad-Polska-Co-wydarzylo-sie-31-lat-temu

O godz. 7:00, 28 kwietnia, placówka SPSP w Mikołajkach zarejestrowała aktywność izotopów promieniotwórczych w powietrzu ponad pół miliona razy większą, niż normalnie. Wiadomość o tym przekazano telefonicznie do CLOR o godz. 9:00. Dane te potwierdzono aparaturą w Warszawie, jak i odczytami z innych placówek.

do suwałk tez musało dojsc

ocenił(a) serial na 8

Podobno doszło do wschodnich Niemiec.

Dobre pytanie - zadaj je na polish squad, po jaką cholere zadajesz tak prywatne pytania w miejscu na recenzje filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones