Cyberpunk: Edgerunners
powrót do forum 1 sezonu

Serial jest super..... muzyka na + estetyka na + , serial nie dla dzieci na razie nie ma scen sexu ale picie alkoholu, palenie fajek czy panie w skąpych ubraniach się pojawiają :D wiadomo jeszcze sceny eliminacji w zmyślny sposób. Bardzo przyjemny i szybki początek wrzucający nas do takiej smutnej historii bo bohater ma po prostu przesrane zobaczymy jak to wyjdzie w pełnym rozrachunku, mam chęć obejrzenia całości ale coś czuje że te 10 odc znikną po prostu to za mało to jedyny minus bo 3 odc to dla mnie godzina tak to wygląda chciało by się więcej ale z drugiej strony mogło by to negatywnie wpłynąć więc wole krótkie dobre odc .... tak pół godziny czy 20 min to dla mnie krótki odc szczególnie że obecne duże produkcje wypuszczają odc po 1h i jestem przyzwyczajony.

krzysztof356

CD PROJECT ma talent do tworzenia smutnych historii o bohaterach, którzy mają przesrane. Nie mogę się doczekać, żeby dzisiaj przekonać się na własne oczy

krzysztof356

Są sceny seksu, pierwszy odcinek w 4 minucie kilkusekundowa scena z panienką :)

bredny

Ocenzurowany w transmisji na twitchu

krzysztof356

Anime ma 10 odcinków po 20 minut, to daje 200 minut a więc grubo ponad 3h seansu. Więcej niż niejeden film.

ocenił(a) serial na 8
krzysztof356

Jak dla mnie dopiero w czwartym odcinku się rozkręca. Także miłego seansu. :)

ocenił(a) serial na 7
krzysztof356

Obejrzałem pozostałe 7 odc i jest OK nie jest to jakieś arcydzieło ale akcja trzyma i widoki cieszą ..... chociaż cała historia jest opowiadana w mega przyśpieszonym tempie i ma się wrażenie że nie zżyło się z danymi postaciami. Do końca nie wiem co obejrzałem tak na prawdę "zjadłem" ten serial i czuję się głodny :/ chyba szybko o nim zapomnę, to dobry serial ale tempo narzucone serialowi moim zdaniem wpływa negatywnie ... nie wiem co trzeba by było zrobić by wydłużyć serial ale też go nie zapychać, marudzę ale tak jest :V .. dobry serial na 1 dzień można sobie go przypomnieć raz na jakiś czas i tyle :D

ocenił(a) serial na 10
krzysztof356

Czy ktokolwiek z was zauważył w jednym z pierwszych odcinków jak mają pompki na siurach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones