PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856325}
8,0 19 971
ocen
8,0 10 1 19971
7,6 5
ocen krytyków
Cyberpunk: Edgerunners
powrót do forum serialu Cyberpunk: Edgerunners

To niestety nie Arcane. Arcane to arycydzieło sztuki animacji z nakreśloną fabułą, jej rozwinięciem i prowadzeniem. Uczta dla oka i ucha. Tutaj natomiast widzę rozwrzeszczane kolory, kakofonię i bajkę dla piętnastolatków. To że klną czy leje się krew to dla młodych dzisiaj nic nowego. To naprawdę jest tylko dla fanów wybitnie japońskiej animacji. Nie polecam.

dario1973

jak reprezentant nieco młodszego pokolenia 25lat+ bawiłem się świetnie przy tym serialu może dlatego, że znane mi było uniwersum Cyberpunka i wiedziałem czego się spodziewać. Fabuła została poprowadzona tak by na samym końcu można było stwierdzić, że w Night City nikt nie wygrywa i to udało mi się twórcom zrobić bardzo dobrze. Co do dialogów i scen to trudno mi sobie wyobrazić, żeby w mieście pełnym gangów, rządzonym przez brudne korporacje ludzie posługiwali się kwiecistą polszczyzną, trzymali się za ręce i wychwalali radość życia. To miasto miało być brudne, niesprawiedliwe, zalane krwią która na nikim nie robi większego znaczenia. W jednym z odcinków Lucy spoglądając na miasto z daleka stwierdziła, że wygląda jak więzienie i to chyba najlepiej oddaje kwintesencję tego miasta.

ocenił(a) serial na 5
dario1973

Jestem po czterech odcinkach więcej nie msm zamiaru oglądać, jakie to nudne faktycznie to nie Arcane,

ocenił(a) serial na 2
andrze_r

Gratuluję! Ja aż tyle nie zdzierżyłem :)

dario1973

Jednak jesteś za stary:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones