PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649773}

Cult

6,0 985
ocen
6,0 10 1 985
Cult
powrót do forum serialu Cult

http://www.spoilertv.com/2013/03/renewal-cancellation-buzz-from-network.html - z tego wynika, że Cult zostanie usunięty z ramówki.

youhaveamessage

Jak się zaczęło trochę rozkręcać, to anulują :(

ocenił(a) serial na 5
irminsoon

Dokładnie..mam nadzieję,że oglądalność wzrośnie na tyle, że zdecydują się na kontynuację, bo z odcinka na odcinek Cult staje się coraz bardziej wciągający i ja osobiście, coraz bardziej jestem ciekawa dalszego rozwoju sytuacji :)

2625Ol

No ja tak samo, ale to już chyba postanowione, że usuwają ;c

ocenił(a) serial na 5
irminsoon

trzeba zmobilizować ludzi do oglądania :D

ocenił(a) serial na 4
2625Ol

obejrzałam jeden odcinek i jakoś mało zachecający ten serial...

ocenił(a) serial na 5
xrosemarie

Do mniej więcej 4 odcinka też byłam średnio przekonana, ale jak pisałam-im dłużej sie ogląda, tym bardziej wciąga :)

2625Ol

"Do mniej więcej 4 odcinka też byłam średnio przekonana, ale..." - klasyg

ocenił(a) serial na 7
2625Ol

tez jestem ciekaw

youhaveamessage

Serial ambitny nie jest, ale jednak miło się ogląda Davisa w głównej roli, szkoda więc że będzie anulowany :(

ocenił(a) serial na 8
youhaveamessage

smuteczek, bo bardzo polubiłam go, ak dla mnie niczego mu nie brakuje!!!

ocenił(a) serial na 5
youhaveamessage

Jestem po 6 odcinku i wcale mnie nie dziwi, że został zdjęty z anteny.Myślę że twórcy przekombinowali za bardzo robiąc z serialu, serial w serialu, w którym ktoś ma sny o serialu, który leci w serialu;)Za bardzo było tu wszystko pogmatwane i robione bez polotu.Wystarczyło skupić się na historii Billy Grimma i ścigającej go policjantki.

pokemon227

Mam podobne odczucia. Jakos bardziej mnie interesuje sekta Billa Grimma i jego historia niż cała ta historia Nate'a i jego brata.

ocenił(a) serial na 7
karolinaj89

Lubię seriale, które mają w sobie jakąś tajemnicę. Ciekawi mnie ten cały Steven Rea, dlaczego nikt go nie widział. O co chodzi z tą sektą, że tyle ludzi ma z nią powiązania. Kim są ci "True Believers"? i dlaczego muszą chronić serial. Mogę zgadywać, że gdzieś tam istnieje prawdziwy Billy Grimm ( Steven Rae ??) , a serial jest dla jego wyznawców .

ocenił(a) serial na 5
Askol

Mam podobne odczucia, poza tym serial dobrze się ogląda, jedna kwestia się wyjasnia, pojawiają się nowe pytania, postacie, jest wciągający, bynajmniej dla mnie :)

ocenił(a) serial na 5
2625Ol

Serial oficjalnie anulowany i z dniem dzisiejszym zdjęty z anteny. Póki co nie wiadomo, czy pozostałe odcinki zostaną kiedykolwiek wyemitowane.
showtv. pl/news_item_5048.htm

ludi108

Raczej nie.
Serial radził sobie bardzo źle, nawet jak na warunki The CW.

ardnaskela_filmaniak

Na hataku napisali:
"Wygląda na to, że stacja CW nie ma zamiaru wyemitować wszystkich odcinków pierwszego sezonu "Cult". Po wyemitowaniu siedmiu epizodów produkcja została wyrzucona nawet z piątkowej ramówki.

"Cult" to największa porażka stacji CW w sezonie 2012/13. Po fatalnej oglądalności we wtorkowy wieczór, serial przeniesiony został do piątkowej ramówki. Tam notował jeszcze gorsze wyniki, gromadząc przed telewizorami ledwie kilkaset tysięcy widzów.

CW podjęła decyzję, że "Cult" zostanie usunięty nawet z piątkowej ramówki. W najbliższy piątek stacja woli wyemitować powtórkę jednego z odcinków "The Carrie Diaries"."

Diretto

Teraz kiedy zaczynało się coś dziać i ciekawe fakty się pojawiały to kasują :/

No cóż...jak wolą beznadziejne Carrie bla bla , które zawiesiłam po 5 odc, to trudno

asiaaa92

Musimy mieć nadzieję, że w lato puszczą reszte odcinków

ocenił(a) serial na 3
youhaveamessage

nie dziwię się bardzo slaby serial...

ocenił(a) serial na 8
Fols90

no już widzę jaki był by twój

ocenił(a) serial na 5
youhaveamessage

Czyli już został usunięty? Bo nie mogę znaleźć piątkowego odcinka..

ocenił(a) serial na 6
2625Ol

Został wyrzucony z rozkładówki całkowicie i CW nie ma w planach wrócić do niego. Natomiast możemy liczyć na to, że któraś ze stacji z innego kraju która wykupiła prawa do emisji u siebie (Izrael, Turcja, Brazylia) wyemituje wszystkie 13 odcinków, a ktoś się pokusi o napisy angielskie i będzie można chociaż skończyć sezon. To jest zawsze najbardziej irytujące, przynajmniej dla mnie. Bez względu na to jak sobie serial radzi powinni chociaż puścić wszystkie odcinki nakręcone, albo je udostępnić, bo mimo wszystko ktoś jednak to oglądał... A to nie pierwszy raz jak się wszystko wyrzuca do śmietnika :/

ocenił(a) serial na 5
pesti69

No właśnie to najgorsze, takie przerwanie w połowie, jak akurat coś się zaczęło rozkręcić.. no nic, może kiedyś puszczą gdzieś :P

ocenił(a) serial na 6
2625Ol

Ja pod tym względem w tej ramówce mam aż nadmiar takich "kwiatków". A Cult sam w sobie miał niezły potencjał tylko jakoś nie był trafiony w czasie. Po pierwsze był drugim tego typu serialem (po The Following), a do tego strasznie długo się rozkręcała akcja i to wiele osób zniechęciło ;)

ocenił(a) serial na 5
pesti69

A to The Following jakieś dobre, czy niekoniecznie? Bo wiele osób właśnie wspominało o lekkim podobieństwie z Cultem :)

ocenił(a) serial na 6
2625Ol

Mnie osobiście zaczęło interesować dopiero koło 9 odcinka, bo wcześniej niewyobrażalnie mi się dłużyło. Ale historia jest całkiem niezła. Mamy seryjnego zabójcę, który znalazł sobie rzeszę "fanów" gotowych zrobić wszystko co chce. Do tego byłego agenta FBI, który usilnie stara się mu pokrzyżować szyki. Co prawda jest tam mniej elementu tajemniczości, ale całość tworzy całkiem przyjemny obraz.

2625Ol

Ale jeżeli zaczniesz oglądać i jeżeli zdarzy się, że Ci się spodoba, to miej w pamięci, że na filmwebowym forum panuje tam gimbusiarska sekta antyfanów tego serialu i każdy komu się podoba The Following to dla nich debil. Ale ogólnie bardzo dobry serial, warto.

ocenił(a) serial na 8
nikike

Cholercia, szkoda, że anulowali. Może serial porywający nie był, ale miło się go oglądało. Miał potencjał, no i czegoś więcej się dowiedzieliśmy w 7. odcinku.
Komuś się nie podobało, że Skye śniło się, że jest w serialu. A czemu to złe? Takie przenośne zabiegi były już w wielu serialach, m.in. w Archiwum X, Supernatural, itp., a jakoś nikt się na to nie skarżył.

youhaveamessage

Bardzo przykre, że serial zostanie ucięty po pierwszym sezonie... to przykre, że za karzdym razem kiedy amerykańska widownia okazuje się zbyt ograniczona żeby zrozumieć co im się pokazuje to ucina się historię nie dając się jej odpowiednio rozwinąć...

A przecież wystraczy chwilę pomyśleć żeby trybiki w główce zaskoczyły i od razu wiadomo o co chodzi z tym serialem w serialu i dlaczego komuś tak zależy na tym żeby wszystko było według orginalnego scenariusza:D

ocenił(a) serial na 8
youhaveamessage

Ostatnio znalazłem informacje, że owszem, Cult wypadł z ramówki, jesień/ zima ale może wrócić wiosną - tylko nie zapisałem strony bo to było w pracy i teraz próbuję to znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones