PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706211}

Constantine

7,1 11 422
oceny
7,1 10 1 11422
Constantine
powrót do forum serialu Constantine

Szczerze to zawiodłem sie na pierwszym sezonie. Spodziewałem się, że jak sezon będzie miał 13 odcinków to wycisną z nich wszystko co sie da a niestety rozmienili się na drobne. Z tych 13 odcinków to za pilotem podobał mi sie jedynie jeszcze ten w Meksyku. Reszta to niestety marne proceduralne odcinki, które nic nie wnoszą do głównej historii i niestety w niektórych przypadkach bardzo nudne jak np. finał.
Jak to ma być finałowy odcinku, który z natury powinien stać na wyższym poziomie niż pozostałe odcinki to może niech nie tworzą drugiego sezonu lub niech zmienią scenarzystów bo jak na razie ten serial nie przyciąga do siebie a powinien!

ocenił(a) serial na 8
z1s

Popieram. Na trzynastu odcinkach się powinno skończyć. Jest zapowiedziany film kinowy, ale to dla wytrwałych, bo żadna adaptacja tego tytułu, jak dotąd nie uszczknęła prawdziwego klimatu powieści graficznej Hellblazer. No i zresztą, są ciekawsze pozycje.

ocenił(a) serial na 7
serwatyzm

Taki tekst i dałeś 8 :D
W kolejnym sezonie zapowiada się powstanie Spectra i Swamp Thing, więc nie będzie nudno. Pierwszy sezon każdego serialu jest słabszy, niż kilka kolejnych, więc ten serial też mógłby się rozkręcić. Dodatkowo całość była przewidziana na 18-23 odcinki, a nie jest tak łatwo potem to wszystko skurczyć do 13.

ocenił(a) serial na 8
Lordnar

Hmm... no może się poprawi faktycznie. Ale tak dałem 8, bo w porównaniu do innych serialów ten jest bdb ;) A że jestem wymagającym fanem to inna sprawa ;) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
z1s

Powinno się skończyć na 13 odcinkach ale twórcy źle poprowadzili akcje przez to nie mamy zakończenia, a 2 sezon nie powstanie i tu leży pies pogrzebany.Mogli śmiało ten wątek zakończyć w 1 sezonie wtedy może serial lepiej by się przyjął albo przynajmniej byłby w pełni ukończony a tak mamy 50% ukończone a drugie 50% leży bo nie ma szmalcu.

ocenił(a) serial na 7
z1s

jestem w połowie 4 odc,nie znam komiksu,oglądałam tylko film (oceniłam na 7)ciekawa jestem co będzie dalej....
plus za akcent Constantine'a :)

ocenił(a) serial na 8
z1s

Tylko, że ten serial miał mieć więcej odcinków. Został zawieszony nagle. Zapewne była za mała oglądalność. Sezon nie został zakończony, został nagle przerwany.

ocenił(a) serial na 10
gaacek123

To wszystko wyjaśnia, bo zakończyć sezon w TYM momencie, bez żadnych wyjaśnień to wielki grzech.
Szkoda że nie pociągnęli tego chociaż do końca sezonu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones