PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788956}

Confess

7,0 621
ocen
7,0 10 1 621

Confess
powrót do forum serialu Confess

ZAKOCHALAM SIE!!!

ocenił(a) serial na 9

W sierpniu przeczytalam ksiazke, smiejac sie i tonac we lzach jednoczesnie. Wczoraj odkrylam ten serial i na maksa sie na niego nakrecilam, obejrzalam go na jednym wdechu. Jest tak samo cudowny jak ksiazka. Oczywiscie moge byc nieobiektywna bo kocham ta historie. Serial jest troche inny niz ksiazka, ale generalnie to dobre odzwierciedlenie. Dodali nowe watki, rozwiazania, troche pozmieniali,, ale historia przedstawia sie swietnie jakos calosc. Po prostu jestem pod mega ogromnym wrazeniem, ze moglam zobaczyc ekranizacje tego co do tej pory widzialam tylko w swojej wyobrazni. Bohaterowie dobrani genialnie, zakochalam sie w Owenie i mega uwielbiam Auburn. Po prostu nie moge sie otrzasnac;) polecam, polecam, polecam, dla wszystkich ktorzy czytali ksiazke i dla wszystkich ktorzy wierza w milosc, przeznaczenie i wyznania.

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

nie miałam pojęcia że jest serial na podstawie tej książki! Też ją uwielbiam, od razu jak ją kupiłam pochłonęłam ją w całości. Już wiem co będę musiała obejrzeć koniecznie :)

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

ja też znalazłam przypadkiem skacząc po youtubie i tak się ucieszyłam, bo książka jest świetna;) a serial równie dobry. to jest 7 odcinków po 20 minut, więc na dobrą sprawę na raz można to wciągnąć.

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Serio?! Ja teraz oglądałam seriale tureckie co jeden odcinek trwa czasami i 2,5godziny czyli tam jeden odcinek a tutaj cały sezon :D Jak się oderwę od tureczczyny to napewno to pochłonę na raz. A wiesz może czy będzie drugi sezon czy wszystko się zakończyło już na amen?

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

tzn nie jest to jednoznaczne. bo niby na filmwebie jest zaznaczone, że to 1 sezon, co sugerowałoby, że planują drugi, ale jak czytałam książkę to ten pierwszy sezon tj. 7 odcinków opowiada całą historię opisaną w książce, więc nie wiem czy twórcy popłyną dalej i wymyślą coś więcej niż fabuła książki, jakieś dalsze losy czy coś. Nic o tym nie słyszałam. A co do długości serialu to nie rozumiem dlaczego zrobili to w takiej formie, bo 7 odcinków po 20 minut to jest 2h i 20 minut, więc spokojnie mogli zrobić film, nie wiem dlaczego zdecydowali się na serial.

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Znajoma powiedziała mi wczoraj że to niby miła być film początkowo a ostatecznie wyszedł taki serial :)

maaajenka

Gdzie można obejrzeć ten serial?

ocenił(a) serial na 9
aqwe

Chyba na anyfiles ogladalam.

maaajenka

Jest :) Dziękuję

ocenił(a) serial na 9
aqwe

Prosze bardzo;) milego ogladania. Swietny serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones