PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282001}
5,5 4 698
ocen
5,5 10 1 4698
Codzienna 2 m. 3
powrót do forum serialu Codzienna 2 m. 3

Świetny!

ocenił(a) serial na 8

Genialny, inteligentny serial komediowy z gatunku kina familijnego. Szkoda, że polskie stacje telewizyjne wolą tzw. seriale obyczajowe (czyli telenowele), sensacyjno-kryminalne (których w Polsce wciąż nikt nie potrafi nakręcić tak, by były dynamiczne i trzymały w napięciu, zamiast tego powstają tylko klony "Kapitana Sowy na tropie"), albo głupawe sitkomy ze śmiechem podkładanym pod każdą kwestię. Miłośnikom "Codziennej..." polecam "Licencję na wychowanie".

El_Feurdz

No własnie dla mnie też to był jeden z ulubionych seriali. W ogole fajne postaci - Franek szczegolnie :-) Póki co to teraz tylko Rodzinka.pl tak mnie bawi :-)

ocenił(a) serial na 8
Metropholis

Jestem także fanem serialu, szkoda tylko że jak go emitowali to był koło 7 na TVP2.

Azot94

Mówisz o Codziennej 2 m 3 czy Rodzince?

ocenił(a) serial na 8
Metropholis

"Codzienna 2 m. 3>dyskusje" więc chyba nie Rodzinka :P

Azot94

No tak, ale zapytałam bo Rodzinka.pl tez leciała kiedyś o tej porze, a Codzienną ogladałam kilka la temu jak leciała o 8 rano czy jakoś tak, więc nie wiedziałam, o co ci chodzi :-)

ocenił(a) serial na 8
Metropholis

Ja tam za "Rodzinka.pl" ani za "Ja to ma szczęście" niezbyt przepadam wole "Licencje na wychowanie" czy też moją perełkę "Codzienną", szkoda że ostatni raz była ona w TV z 2 lata temu :P

Azot94

A ja tylko Codzienną i Rodzinkę lubię :-) Reszta mnie nie interesuje :-)

Metropholis

No i też tęsknię za Codzienną... Mogliby to puścić jeszcze raz :-)

Metropholis

Puścili to na TVP Polonia, dziś był 2 odcinek.

ocenił(a) serial na 8
Metropholis

No i co Pani zrobisz? Nic Pani nie zrobisz :P

Azot94

Ano tak :-D Ale może jednak TVP2 się "nawróci" :-)

ocenił(a) serial na 8
Metropholis

Jak już ma się nawracać to niech nawróci się na godziny popołudniowe, bo jak ostatnio leciał (te 2/3 lata temu) to zarywałem pierwszą lekcje o 7 aby odcinka nie przeoczyć :-)

Azot94

O rany, jakie poświęcenie :-D Tak, też bym preferowała godziny popołudniowe :-) Jest czas i w ogóle, a nie kurde rano w biegu oglądać :-)

Metropholis

Jesli ktoś chce obejrzeć Codzienna online to polecam tą strone http://www.tvp.pl/vod/seriale/komediowe/codzienna-2-m-3 :-D
Kocham codzienną 2 m 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones