PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 31 222
oceny
7,4 10 1 31222
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

Pozytywne zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 8

A mnie się podoba Zordon-idealny, aż jestem w szoku....Chyłka- Cielecka prawie idealna, faktycznie wyobrażałam sobie Chyłkę jako szatynkę - ale kolor włosów to jedyny minus :)
Super muzyka, daje fajny klimat. I to czekanie jak w filmie przedstawią poszczególne wątki z książki --- powiem szczerze po 3 odcinkach- -PODOBA MI SIĘ !!!!!!!!
****************************************************
PS. A faktycznie" Nieodnaleziona" to chyba najgorsza książka Remigiusza M. Mało brakowało a nie przeczytałabym cyklu o Forscie i cyklu o Chyłce- ponieważ akurat sięgnełam po tą książkę jako pierwszą z wszystkich napisanych przez Mroza. .Na szczęście czułam głód kryminału po skonczeniu wszystkich książęk Jo Nesbo i zaryzykowałam czytając następne.

ocenił(a) serial na 8
gabigabi7

też mi się ten serial podoba, specjalnie dla niego kupiłam sobie abonament w playerze i teraz po kolei pochłaniam polskie seriale, muszę przyznać, że poziom jest niezły , jestem pozytywnie zaskoczona, teraz czekam na Skazaną

ocenił(a) serial na 8
gabigabi7

Równiez bardzo mi się, od Chyłki właśnie zaczęłam przygodę z Mrozem, zarówno ksiązki, jak i serial wciągnęły mnie bez reszty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones