PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36757}

Chicago

6,7 20
ocen
6,7 10 1 20
Chicago
powrót do forum serialu Chicago

jak ktoś posiada ten serial niech da jakieś linki bądź niech wrzuci na youtube :)

SnapeForever

Witam , wiem że to jest stary post z prośbą o udostępnienie tego serialu , przepraszam za to że odkopuje ale ja również jestem zainteresowany tym serialem . Przekopałem Google w szerz i wzdłuż i nie znalazłem nic konkretnego , skontaktowałem sie z telewizją TVN odnośnie tego serialu i poprosiłem o pomoc w udostępnieniu kopii i okazało się że jest to możliwe . Jeżeli tylko dostanę jakaś konkretna odpowiedz wówczas powiadomię ciebie o możliwości udostępnienia . Jeżeli tylko wciąż jesteś zainteresowany . Pozdrawiam.

pawoolon

chciałam obejrzeć serial raz jeszcze, minęło parę ładnych lat, obecnie nie mam wolnego czasu na takie rzeczy, ale dziękuję bardzo za wiadomość

pawoolon

i jak, dali znać? również chętnie bym go sobie odświeżył...

baron666

Witam ,
Tak , odpowiedzieli i zaproponowali mi 100Pln za odcinek x z tego co pamietam 18 odcinkow . Troche duzo i raczej nie podejme tego wyzwania .Przepraszam .

Jezeli nie jest do za wysoka cena dla Ciebie , prosze osobiscie kontaktowac sie z nimi , sa raczej chetni na takie propozycje , ja odpuszczam .

Kontakt do nich moge udostepnic na zyczenie lub prosze skorzystac z google , dziekuje.Pozdrawiam.

pawoolon

dziękuję za odpowiedź

100 złotych? tyle to bym dał za kopię "Godfather'a" z inskrypcją Marlona Brando, ale raczej nie za odcinek telenoweli o polskich gastarbeiterach w Chicago... Nie wiem, czy ludzie w tvn są aż tak bezczelni czy po prostu głupi... Możliwe, że jedno i drugie.

Pewnie i tak z ciekawości poszukam. Sprawy nie ułatwia fakt, że w tym samym roku premierę miał słynny film o tym samym tytule. Niemniej, jeżeli coś znajdę, nie omieszkam Cię powiadomić. :)

baron666

Ja przekopalem google w szerz i wzdluz z negatywnym skutkiem. Jezeli w jakis sposb uda Ci sie cos znalezc bardzo prosze o kontakt. Lubie takie dokumenty i z przyjemnoscia obejrzalbym rowniez i ten. Z gory dziekuje i zycze powodzenia.
Dziekuje,

pawoolon

Również szukam tego dokumentu. Ktoś coś?

SnapeForever

Właśnie robię porządki ze starymi kasetami VHS i zgrywam wiele filmów na komputer. W 2002 roku nagrywałem parę odcinków ale prawdopodobnie nie mam wszystkich tylko pierwsze 10. Nie będę wrzucał na Youtube ponieważ nie chcę mieć problemów ale mogę przesłać prywatnie albo na mail lub na pendrive. Jak będzie zainteresowanie to proszę o kontakt. można podać email lub tel a wtedy się skontaktuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones