PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216008}
7,6 207
ocen
7,6 10 1 207
Charlie Jade
powrót do forum serialu Charlie Jade

Niesłychane!

ocenił(a) serial na 8

Charlie Jade to, moim zdaniem, jeden z lepszych seriali tworzonych w przeciągu ostatnich lat. Niesamowity klimat wiele znaczy, a fabuła, choć wolno, to jednak rozkręca się i robi się coraz ciekawiej :) Serial rzeczywiście nie został odpowiednio doceniony (jak wypowiadał się mój poprzednik).

Nawiązując jeszcze do poprzednich postów to chcę zawiadomić, że pojawiły się napisy do serialu :) Można je znaleźć na napisy.org. Fakt, dodanych jest dopiero 6 pierwszych odcinków, jednak już odbywają się prace nad następnymi :) Mam nadzieję, że sukcesywnie znajdą się tłumaczenia do wszystkich odcinków :)

Pozdrawiam

Valkiria_VF

Faktycznie serial ciekawy i pomysł świeży, ale... gra aktorów...masakra...są sztuczni jak bracia Mroczkowie, to psuje cały efekt.

ocenił(a) serial na 9
Lacy_Laplante

Potwierdzam serial na prawde dobry, a co do aktorów to bez przesady poziom Mroczkow jest ciezki do osiagniecia:)

Valkiria_VF

...jestem po pierwszym epku...i fakt pomysŁ świetny, nakręcony dość oryginalnie, nieźle sie zapowiada - będę oglądaŁ

ps. niektórzy aktorzy faktycznie maksymalnie drętwi, zupeŁnie jak by prosto z ulicy. cóż RPA :D

użytkownik usunięty
rudii77

najbardziej sztuczna byla Essa Rompkin, a szczegolnie jej smiech... ale moze tak to rezyser sobie zaplanowal i mial w zamysle stworzenie takich specyficznych postaci

ocenił(a) serial na 8
Valkiria_VF

Właśnie to samo napisałem w komentarzu obok oceny. Serial znakomity, zakręcony że hej, a zainteresowanie żadne.

I zważywszy na to, że mamy 2013 rok, dopowiem - wciąż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones