PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216008}
7,6 207
ocen
7,6 10 1 207
Charlie Jade
powrót do forum serialu Charlie Jade

Pierwszy sezon leci na AXN w każdą niedzielę o 20:20. Widzę, że jestem tutaj pierwszy. Jakby ktoś odwiedził te strony, i wie czy można skądś ściągnąć soundtrack z tego serialu, byłbym bardzo wdzięczny.
tox_25@o2.pl

Pawcio_5

nie zabardzo sie orientuje o co tam chodzi...

Cara

ja skonczylem ogladac powtorki (bo przy pierwszej emisji jakos za czesto umykaly mi odcinki) i jestem zachwycony. Fabula jest pokrecona jak wiertarka bosha i fakt, mozna sie pogubic, dlatego nie ma wiekszego sensu ogladac tego serialu z pominieciem jakiegos odcinka. Nie jest to serial "made in USA" gdzie nastepny odcinek powiela poprzedni, a zmieniaja sie tylko osoby dramatu. Serial ten tworzy spojna calosc, i kazdy odcinek jest wazny dla fabuly. A i tak czesci rzeczy nie pojmuje;)

Rozwalila mnie ostatnia scena. Gdzie widzimy charliego i boxera polaczonych w transfuzji w jakims pomieszczeniu wypelnionym szpitalnymi lozkami. Stoi nad nimi dwoch facetow i mowia "Tego sie nie spodziewalismy". Czyzby mial byc kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 10
BiGVaL

scenariusz jest napisany, ale nie nakręcono drugiego sezonu z powodu funduszy :/

użytkownik usunięty
lorem

niestety, kolega wyzej ma racje :C ;/ :C

z angielskiej wikipedii:

"Scripts for the second season of Charlie Jade were written; however, the show was not greenlit for a second season."

;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones