PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 957
ocen
7,7 10 1 3957
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń

Uwielbiam ten serial, ale po prostu nie mogę zdzierżyć Hectora o__O. Już pomijając fakt, że jest on dla mnie kompletnie aseksualny i jak na niego patrzę, to jego fizys napawa mnie wręcz obrzydzeniem (oczywiście są gusta i guściki i domyślam się, że jego typ urody może podobać się wielu dziewczętom, ja osobiście w ogóle bez porównania bardziej wolę Alejandro xD) to... jego ślepota, bezkrytyczność, głupota zwykła doprowadzała mnie do szału :./ . Ja rozumiem, że miłość, zakochanie zakłada nam często klapki na oczy, ale na litość - przez tak długi czas, mając tyle przesłanek od samej Rubi zresztą, że nie jest z nim wcale dla niego tylko dla jego kasy, NIE MOŻNA po prostu tego nie zauważyć. W dodatku jak jedna czy dwie osoby twierdziłyby, że Rubi jest interesowną materialistką - okey, można to olać, mogą się mylić. Ale CAŁA rodzina? WSZYSCY przyjaciele? A on nic? Zadowolony zabiera ją na kolejne zakupy? Daje karte kredytową? Wtf :D. Wiem, że telenowele rządzą się swoimi prawami, ale to już było kompletnie nierealne xD.
A jeśli chodzi o samą Rubi - uwielbiam ją ;D. Tzn. wiadomo, że miała paskudny charakter i obrzydliwe środki w dążeniu do swojego celu, ale Baśka wcieliła się w tę rolę kapitalnie. Nie umiem wyobrazić sobie żadnej innej aktorki na jej miejscu. Poza tym momentami nawet było mi jej szkoda, np. gdy zmarła jej matka, widać było że naprawdę się przejęła i cierpi. Albo jak płakała za Alejandro - to była oczywiście tylko jej wina, taki los sobie zgotowała na własne życzenie, no ale i tak jakoś przykro było patrzeć jak się miota między swoimi chorymi ambicjami a prawdziwą miłością.
I jeszcze słówko odnośnie Loreto - no po prostu genialna rola ;DD. Zawsze rozwalały mnie sceny, gdzie machał tym swoim pieskiem na wszystkie strony xD. I te teksty - "Rubi - piękna i tajemnicza ;> " xD.

VeKe

Aż się prosi podsumować :Rubi zapłaciła wysoka cenę za swoje marzenia :( To chyba jedną z nielicznych telenowela ktore kończą się tak niepomyślnie dla głównej bohaterki ...Kurcze przecież ten serial aż się prosi o 2 część !! Co z nimi !? A najbardziej boli mnie to ze ciągle padają sprzeczne informacje na ten temat . Minęło 9 lat od wyprodukowania tego cudenka a dalej nie wiadomo czy Rubi 2 powstała czy nie :( no i chyba taki los ... A co do Alejandro i Hectora to żaden z nich nie był w moim typie :P Oczywiście Alejandro lubiłam bardziej ze względu na to ze do niego przynajmniej docierało to ze Rubi leci na kasę a Hectora był straszny pod tym względem :> Co jakiś czas wracam pamięcią do tej telenoweli bo pamiętam ze oglądałam ją jako dziewczynka razem z siostra i codziennie o tej samej godzinie przeżywaliśmy losy pięknej i naiwnej Rubi :) To były czasy ... Nie mogło się oglądać na internecie tylko wytrwale czekało się do następnego dnia , choć było to trudne :p

użytkownik usunięty
olkunka

Ludzie................. NAPISZĘ DO JEDEN JEDYNY RAZ, ABY ROZWIAĆ WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI. TEMAT TEN BYŁ WAŁKOWANY NA TYSIĄCACH FORUM JUŻ WIELOKROTNIE. SPRAWA OD DAWNA JEST OCZYWISTA.

RUBI 2 NIGDY NIE BYŁO. Rubi La Descerada to film składający się w 90 % ze scen z Ceny Marzeń - co jest wg mnie w ogóle bez sensu, a pozostałe 10 % tego filmu to rozmowa Fernandy z Loreto, najpierw w dzielnicy dawnego domu Rubi, potem w domu Hectora, a potem w domu Maribel. Scenarzyści nakręcili parę scenek, których nie wyemitowano w serialu, i scalili to z innymi scenami jako coś w rodzaju ,,wspominek'' opatrzonych komentarzem Fernandy. Pierwotnie kręcili dodatkowe sceny z Fernandą, ponieważ chcieli nakręcić drugą część, w której Fernanda miała uwodzić syna Alejandra i doprowadzić do rozpadu jego małżeństwa z Maribel. Scenarzyści chcieli, by Fernanda była dokładnie taka jak Rubi, tyle że tu problem - ona też w planach miała się zakochać w Alejandrze.... Jak widać historia miała zatoczyć koło. Ponadto miała potem walczyć z Rubi,która miałaby przejść operacje plastyczną, o jego względy, a on zdałby sobie sprawę, że nigdy tak na prawdę nie kochał Maribel, a nie potrafił się z nią rozstać, bo było mu jej żal. Scenarzyści nie nakręcili, jednak kontynuacji, ponieważ Barbara Mori nie zgodziła się na dalszy udział, ze względu na to, iż na początku kręcenia zdjęć do Ceny Marzeń, jeden z dziennikarzy wykpił ją i nie wierzył, że podoła roli Rubi. Barbara Mori przyznała w jednym z wywiadów, że od tamtej pory za wszelką cenę chciała pokazać niedowiarkom, że jest dobrą aktorką. Później jej ambicje się rozwinęły - zapragnęła oddalić się od telenowel, aby rozwinąć karierę o występy w filmach i założeniu własnej firmy produkującej seriale. Ponadto chciała więcej czasu poświęcić swojemu synkowi, bowiem praca przy telenoweli to kilkanaście godzin dziennej katorgi. Z tego też powodu Barbara od Ceny Marzeń nie wystąpiła w żadnej telenoweli i z tego samego powodu nie powstała kontynuacja Rubi. Nakręcono parę scen, które miały zapowiedzieć drugą część, a że się nie zgodziła - to zlepili to w film ze wspominkami i póścili go zaraz po emisji ostatniego odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones