PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 957
ocen
7,7 10 1 3957
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń

Która jest ładniejsza z wyglądu Rubi czy Maribel ????????????

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

No coz obie sa bardzo ladne, ale jesli mam wybierac to moim zdaniem Maribel jest ladniejsza:)

Lindsay_Lohan_2

Moim zdaniem ładniejsza jest Marbel... Rubi też jest niczego sobie ale Maribel nie przebije, oczywiscie moim zdaniem-!!-

Lindsay_Lohan_2

Moim zdnaiem Rubi, ale Maribel tez jest bardzo ladna:)

Lindsay_Lohan_2

eeee Maribel jest nawet ładna ale Rubi jest po prostu śliczna nie żebym na baby leciła heh:)pozdraffiam

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

Według mnie ładniejsza jest Rubi...ale Maribel też jest ładna

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

Według mnie ładniejsza jest Rubi...ale Maribel też jest ładna

Lindsay_Lohan_2

Trudno oceniać w końcu większość z nas ocenia bohaterów, ich wygląd łączą cechy ich charakterów. Wyłamie się. Najbardziej kobiecą wydaję mi się siostra głównej bohaterki.

Lindsay_Lohan_2

Hmm sama nie wiem :) Ale chyba Rubi jest ładniejsza

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

najladniejsza kobieta w telenoweli jest zdecydowanie Rubi. Ale z charakteru to wole Maribel ;)

użytkownik usunięty
Lindsay_Lohan_2

Przeciez one obydwie maja mase podkladu na twarzy i obydwie sa ladne. Maribel ma piekne oczy tak jak Rubi. Ale to Rubi bardziej mi sie podoba.

ocenił(a) serial na 8
Lindsay_Lohan_2

o wiele ladniejsza jest zdecydowanie rubi ale maribell tez jest nawet nawet..ladna

ocenił(a) serial na 7
Debu

Zdecydowanie MARIBEL....................

Lindsay_Lohan_2

Dla mnie ładniejsza to Rubi ale Maribel tez niczego sobie.

Lindsay_Lohan_2

RUBI zdecydowanie RUBI, Maribel moim zdaniem ma przecietną urode... z tego filmu ładna jest jeszcze Ellena i siostra Rubi :)

joli

Bardziej podoba mi sie MARIBEL a rubi nie jest w moim typie

Lindsay_Lohan_2

Maribel!!! Ta dziewczyna ma piękne oczy no i jest Miss Meksyku

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

Rubi!!!!!!!! - Maribel jest niby ladniejsza ale ma usmiech jak kon (patrz nasza miss polonia 2006 :D)

ocenił(a) serial na 10
Ewka89

taaaa rubi jest ładniejsza ale maribel jak sie nie usmecha tez jest ładna. Rzeczywiście przyznaje ci racje obydwie maja uśmiech jak konie:P

alexanderka26

to jakiś żart?? Rubi ma przepiękny, wyrafinowany uśmiech - nie to co Maribel - koszmar! I oczywiście Rubi jest ładniejsza, Maribel jest bardzo przeciętna...

Lindsay_Lohan_2

MARIBEL JEST NAJLADNIEJSZAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maschenka

Jeżeli Maribel, jej wielkie gały za przeproszeniem i sztuczny uśmiech jest ładniejsza niż Rubi to ja jestem św. Mikołajem :D:D

Lindsay_Lohan_2

MOIM ZDANIEM ŁADNIEJSZA JEST RUBI!!!!!!!!!!
MARIBELL TO TAKI PASZCZÓR!


RUBI RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!

Lindsay_Lohan_2

zdecydowanie RUBI jest ładniejsza...:D:D maribel choc w normalnym zyciu byla jakas tam miss jest nawet ladna ale ma dziwna urode.. wszytsko zalezy jak sie ona uczesze umaluje raz jest brzydka a raz nawet nawet ale RUBI jest najpiekniejsza...:)))

ocenił(a) serial na 10
linds20

Zgadzam się co do scarlett2 i paszteciora - Maribel ma niepowtarzalnie uchydny śmiech jak K O Ń !! Dopiero teraz zauważyłam jaka ona obrzydliwa ! Wręcz ochydna ! Ciekawa jestem kto na nią głosował że została ,,MISS,, :/

RuBi

Też mnie to ciekawi... jak ona została Miss :) Nie rozumiem, jka można się tak sztucznie uśmiechać... błee...

Lindsay_Lohan_2

Oczywiście , że RUBI. za krótki ;P

Lindsay_Lohan_2

Zdecydowanie Rubi!!! Maribel jest brzydka i sztuczna!!!

ocenił(a) serial na 9
Lindsay_Lohan_2

Maribel jest ładniejsza ale Rubi jak ma loki jest bardziej piękniejsza niż Maribel :D:D:D:D:D

ocenił(a) serial na 6
iza_25

Moim zdaniem Rubi chociaż Marbiele nie jest niczemu sobie!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

Z wyglądu obie są ładne. Nie potrafię jednej wywyższyć nad drugą, bo obie mają w sobie to "coś" co sprawia, że doskonale pasują do swojej roli.

Lindsay_Lohan_2

Oczywiście Rubi- piękna figura, oczy, usta- wszystko,a Maribel ma brzydkie usta i wkurzała mnie w filmie.

dagmaraa12345

Według mnie wszystkie kolumbijskie aktorki są sztuczne.

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

Noo pewnie ,że R_U_B_I <3 [!]
Maribel była beznadziejna!

ocenił(a) serial na 10
mmonniaaa

RUBI

użytkownik usunięty
Lindsay_Lohan_2

RUBI ! Jest śliczna.

ocenił(a) serial na 10

obie są ładne ale troche piekniejsza jest Rubi a wszczególności tej jej usmiech chyba tysiąc razy był pokazany jej usmiech to oczymś znaczy

Lindsay_Lohan_2

Oczywiście że Rubi !!Maribel nie podoba mi się zbytnio..
Laski pamietajcie ze tu oceniamy wyglad a nie charakter bo niektore o tym zapominaja np mmonniaaa

ocenił(a) serial na 6
Lindsay_Lohan_2

Mi też się Maribel nie podoba.
Rubi 100 razy ładniejsza.

Lindsay_Lohan_2

hmm oto jest pytanie ;))
obie są ładne na swój sposób.. ale mi i tak bardziej podoba się Rubi ;D

majka_pl

Jak dla mnie:
1.Rubi
2.Sonia
3.Maribel
:)

użytkownik usunięty
Lindsay_Lohan_2

Rubi, Maribel mnie zawsze bardzo irytowała, poza tym w porównaniu z Rubi nie prezentowała się najczęściej zbyt korzystnie, dopiero po latach aktorka grająca Maribel wyładniała w moich oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones