PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 957
ocen
7,7 10 1 3957
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń

Maribel czy Rubi?

ocenił(a) serial na 10

Która waszym zdaniem jest ładniejsza? Ja sądze,że Maribel poniewaz jest piekna dusza i sercem a Rubi może jest ładna ale dla niej liczy sie tylko jedno...."PIENIADZE"!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Anuluj13

Zal mi Maribel tyle wycierpiala po stracie matki,ale naszczescie to tylko film[...]!!!

ocenił(a) serial na 10
Anuluj13

jakby Maribel miała zdrowa noge i ubirała miniowe tot ez faceci by tak za nia latali nawet bardzije bo jets ładniejsza od Rubi i ma dobry charakter ;]

ocenił(a) serial na 10
Anuluj13

jeśli chodzi o twarz to zdecydowanie Rubi, a jesli o wnetrze(czyli serduszko) to Maribel...a co do buźki to Maribel nie jest brzydka...ale wolę Rubi:P

ocenił(a) serial na 10
Dzoana__

Rubi ma okropny ryj. Maribel jest sliczna, i ma taki ladny usmiech. rubi jest sztuczna, nie jest prawdziwa kobieta tylko sztuczna lala...

Anuluj13

Oczywiście, że Rubi.
A jeśli chodzi o operacje plastyczne to właśnie aktorka grająca Maribel miała operacje plastyczne, a nie Barbara Mori (Rubi). Barbara nigdy nie zrobiła sobie żadnej operacji...

ocenił(a) serial na 10
megan1300

wg mnie ładniejsza jest Maribel ;)

a Maribel co sobie operowała? :) bo ja jakas nie poinformowana jestem...

ocenił(a) serial na 5
Maribel_2

A ja sie wylamie i powiem ze najladniejsza jest Sofia:)Jesli chodzi o Rubi i Maribel to ladniejsza jest Maribel,ale z calego filmu najlepsza jest Sofia

Anuluj13

moim zdnaiem to MariBel nie jest sztuczna w przeciwienstwie do Ruby ale najładniejsza dziewczyna z tej telci to SONIA jest bardzo ładna :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones