PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 957
ocen
7,7 10 1 3957
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń

Obejżałam niedawno jeden z odcinków tej Rubi i błagam Was kochani widzowie tej brazylijsko-argentyńskiej kupy weźcie sie i obudźcie! Jak można oglądać takie rzeczy, od tego można dostać zgąbczenia mózgu! Nie mówie tu tylko o tym serialu ale w ogóle. Wszyscy wielcy ludzie kultury bulwersują sie że nasze biedne społeczeństwo nie ma gustu! Ale czym faszeruje nas nasza ukochana telewizja! Nic dziwnego jak się jedna z drugą naoglądają takiego świństwa to potem nie dziwne, że nie chcą obejrzeć czegoś co warte jest ceny biletu kinowego! A potem na forum dyskusja na śmierć i życie który taki brazylijski amancik ładniejszy!!!Godne pożałowania i leczenia psychiatrycznego... Teraz pewnie zostane zmieszana z błotem:)trudno wciąż będę pogromczynią Esmeraldy i jej przyjaciółek więc drżyjcie !!!!!!!! papatuńki:*

ocenił(a) serial na 10
freekok1

spoko... kazdy ma parwo dla własnego zdania.. jestesmy wolnym narodem i mozesz mowic to co myslisz :) ja i tak lubie Rubi ;)

ocenił(a) serial na 10
freekok1

to jasne,,, ty pewnie wolisz ogladac nasze 'cudowne' polskie produkcje typu M jak Mdlosci... ja wole ogladac w telewizji Rubi - gdzie wszystko jest kolorowe, ciekawi ludzie itd, anizeli polskie tasiemce, ktore moge ogladac za oknem,,, wiec po jakiego ciula gapic sie jeszcze na to w telewizji?!

ocenił(a) serial na 10
freekok1

Zalosne! Tobie się chyba wydaje, ze jezeli ludzie będą to ogladać, staną się tacy jak Rubi! To telenowela, gnoju odjeb sie!

Sara94

"Obejżałam niedawno jeden z odcinków tej Rubi i błagam Was kochani widzowie tej brazylijsko-argentyńskiej kupy"

Jak już o czemyś piszesz to prosze pisz kulturalnie. Po drugie nie "brazylijsko-argentyńskiej" tylko "meksykańskiej". Mówie NIE DZECIOM NEO !

ocenił(a) serial na 10
freekok1

Zaskoczyłaś mnie i to mocno!!! Nie sądziłam że twoja opinia będzie aż tak dla mnie bulwersująca!!! Nie wiem dlaczego tak twierdzisz jednak wiesz że mnie np nie bawią takie programy jak szymon majewski show w porównaniu do ciebie. Uważam że ta telenowela jest wyjątkowo ciekawa i nie zakończy się happy endem tak jak wszystkie!!! Ponadto od Rubi można podglądnąć pare ciekawych rzeczy np: kolor czy ułożenie włosów:)Więc nie jest to tylko KUPA:)Jeśli ktoś wie jaki będzie dokładny koniec tej BOSKIEJ telci niech pisze bo jestem strasznie ciekawa. Według mnie najprzystoniejszym facetem w tej telci jest Alehandro i to bez dwóch zdań a najładniejsza jest rubi naturalnie a później sofia,sonia i lorena. Dzięki za wszystko i mam nadzieje że popieracie moją wypowiedź a nie tej jakiejś freekok:P

kolaszek1812

Wszystkie te ataki na mnie tylko utwierdzają mnie w swoim przekonaniu!! czuje sie jak wiedźma, która jako jedyna nie ogląda tej brazylijsko-argentyńskiej KUPY czy nawet meksykańskiej!!!!!a ta cała gromada telemaniaków przecudnych telenowel pochodzenia bliżej nieokreślonego jest jak Święta Inkwizycja, która ma czy nie ma racji chce mnie koniecznie swajczyć na stosie.kofam was moje myszeczki głupiutkie:))i piszcie co chcecie...

kolaszek1812

rubi będzie miała amputowaną noge będzie miała blizny na twarzy (rubi stracila noge gdyz klocac sie z alejandrem na schodach ona byla na wysokim pietrze on kilka pieter nizej za bardzo sie przechylila i wypadla przez barierke(wtedy też nabawiła się blizn)) maribel weźmie ślub z alejandrem w chwili ślubu rubi bedzie chciała zabic maribel ale w ostatniej chwili zrezygnuje gdyz zobaczy swoja siostre i siostrzenice jednak i tak i tak będzie chciała się zemścić na alejandro i maribel swoja siostrzenice fernande nastawi przeciwko nim Fernanda bedzie sie podawać za Rubi a ogólnie film skończy się tak że fernanda podająca sie za rubi bedzie sie całować z alejandrem w jego gabunecie drzwi sie zamkna i będzie na nich pisać fin...? więc podejrzewam że nakreca jeszcze drugą część tej telenoweli

sloncet

na forum zamieściłam streszczenia odcinków jak na razie od 48 do 68 zapraszam do przeczytania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones