PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 957
ocen
7,7 10 1 3957
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń



Fabuła ciekawa, oryginalna. Rubi to intrygująca postać i mimo, że była czarnym
charakterem w serialu to nigdy nie odczuwałam do niej antypatii. Przebiegła, ponętna. Ma w
sobie wszystkie cechy typowej modliszki. Nie wiem jakie wy mieliście odczucia ale ja
zauważałam większą chemię pomiędzy nią a Hectorem niż Alejandro. Być może aktorzy
przypadli sobie do gustu albo Rubi tak dobrze udawała namiętność do Hectora. Ogółem
bardzo mi się podobali jako para. Na początku jak go zwodziła był taki w uroczy sposób
naiwny a jednocześnie troskliwy a potem agresywny i stanowczy kiedy przejrzał na oczy.
Szkoda, że Rubi nie doceniła jego miłości choć Alejandro też bardzo ja kochał. Najgorsza ta
końcówka z tymi sztucznymi blond włosami Fernandy. Mogli skończyć to po prostu
wypadkiem Rubi. Serial oceniam 7/10, no naciągane 8.

użytkownik usunięty
AlexK

koncowkaz blondem tylko po to by pociagnac druga temporade, ktora ostatecznie zastapil film. ;-)

użytkownik usunięty
AlexK

Miałam dokładnie takie same odczucia! Cieszę się, że jest ktoś kto podziela moje zdanie, bo aż trudno mi uwierzyć, że tak jak kiedyś tak i do dziś fani Ceny Marzeń w 95 % wolą Alejandra. Ja pytam się - za co????? -.- Chemia była i to duża, jako para byli bardziej autentyczni, a Alejandro to w ogóle na końcu mnie rozczarował, bo niby taki wielce był w niej zakochany, chociaż Hektor też zdradził Rubi, no ale sobie na to zasłużyła. Ale Hektor w przeciwieństwie do Alejandra - kochał ją do końca i według mnie o wiele mocniej niż z początku Alejandro, płakałam na jego śmierci. : <

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones