PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800195}

Carter

5,7 169
ocen
5,7 10 1 169
Carter
powrót do forum serialu Carter

Prawie jak Castle, a jednak sporo gorsze. Mamy i panią policjant i bogatego wanabe detektywa. Brak jednak chemii między bohaterami, a aktorzy są dwie klasy gorsi.

ocenił(a) serial na 2
bmiara

Dużo gorsze od "Castle'a". Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałam taki brak chemii między bohaterami, a przecież zespół i relacje w nim to jeden z fundamentów serialu kryminalnego.

Lane

Zastanawia mnię tylko że każdy serial komediowy-kryminalny jest porównywany do ''Castle'' - Który mnie swoją drogą nie wciągnął ale to już rzecz gustu :)

bmiara

tak bazują na Castlu że aż boli... nawet aktor gra w podobny sposób ( oczywiście gorzej).. no masakra, niektóre teksty dokładnie takie jakie powiedziałby Castle.

bmiara

Po zakończeniu Castla wszyscy rzucili by zrobić własną wersje tegoż serialu. Z "podróbek" polecam "Śledczych do pary", fajny i lekki, coś w sam raz by się zrelaksować po pracy.

loek

A ja mam wrażenie że większość usilnie próbuje, każdy serial komediowo-kryminały porównać do ''Castle'' - Co do ''Śledczych nie do pary'' - To prędzej porównałbym go do ''Na wariackich papierach'' zresztą sam aktor Jason Priestley, porównał do siebie oba seriale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones