PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108964}

CSI: Kryminalne zagadki Miami

CSI: Miami
7,2 61 564
oceny
7,2 10 1 61564
7,0 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami

w porównaniu do np., CSI: NY. A maniera serialowa Davida Caruso normalnie mnie wnerwia. Sami zobaczcie. Za każdym razem, gdy mówi coś do kogoś lub wygłasza mowę umoralniającą, odwraca się bokiem do rozmówcy, przekręca głowę, pochyla głowę zdejmując okulary i... mówi. Tylko on tak potrafi ;)

hotrodder

Mi też się bardziej podoba CSI: NY, ale CSI: Miami również jest fajne i je też oglądam. Horatio jest po prostu baaaardzo spokojny. Mnie się to akurat podoba :).

direct39

osobiście uważam, że obie części są jednakowo najlepsze. Obaj zarówno Horatio Caine jak i Mac Taylor potrafią odpowiednim osobom współczuć, ale też dodać jakąś ważną kwintensencję

ocenił(a) serial na 5
hotrodder

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią.
Wg. mnie Horatio Caine jest najbardziej wkurzającą postacią jaką kiedykolwiek amerykańskie kino wydało na świat...
Zresztą cała obsada tego serialu to porażka.Aktorzy tam grający zachowują się tak jakby pierwszy raz stali przed kamerą.

hotrodder

Haratio nie jest zła postacią ale masz rację to stawanie bokiem trochę wkurza.

hotrodder

A potem mdleje :D

użytkownik usunięty
hotrodder

To prawda, że plastikowy. Zwróciłam uwagę, że wszystkie ofiary zbrodni oraz przestępcy (generalnie wszyscy bohaterowie) to pięknie wyglądający bogacze. Najstarsze osoby zbliżają się do maksymalnie 60 rż, ale wszystkie są szczupłe i zadbane, mieszkające w pięknych domach itp. Ani jeden bohater filmu nie był np. bezdomnym, nie miał nadwagi, nikt tam nie miał babci albo dziadka ani żaden bohater (przestępca albo ofiara) nie był osobą w podeszłym wieku. Obejrzałam większość odcinków, a może nawet wszystkie i oglądam jeszcze czasem powtórki, stąd moja obserwacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones