PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221490}

Brenda i pan Whiskers

Brandy & Mr. Whiskers
7,0 2 633
oceny
7,0 10 1 2633
Brenda i pan Whiskers
powrót do forum serialu Brenda i pan Whiskers

fajnie ze w polsce nie wyemitowali 4 ostatnich odcinkow -,- a to byla moja ulu bajka i zawsze chcialam zobaczyc jak to sie skonczylo ogladał kto spo angielsku ? iw ie czy brenda wrocila do domu iwg ?

Koszmarxd

Oglądałam ostatni odcinek, i nie wygląda jak zakończenie serialu. Whiskers zostaje ugryziony przez pomarańczową żabę. Eddie mówi, że po ugryzieniu przez nią śpi się 50 lat. Whiskers więc postanawia spędzić ostatnie chwile młodego życia na spełnianiu swoich marzeń. Robi listę życzeń na której końcu jest pocałowanie pięknej dziewczyny, czyli Brendy. Jednak Brenda nie chce go pocałować. Kiedy już wieczorem królik zasypia, Brenda wzrusza się i daje mu całusa. Jednak Lola uświadamia wszystkich że pomarańczowa żaba w czarne linie (czy jakieś inne znaczki, nie pamiętam) która ugryzła Whiskersa, jest niegroźna. Czarne żaby w pomarańczowe linie sprawiają że usypia się na 50 lat. Zaraz potem królik budzi się, i zadowolony wychodzi z Eddie'm. To tyle. Mnie też trochę to zawiodło. Uwielbiałam tą bajkę jeszcze kilka lat temu i byłam bardzo rozczarowana kiedy zdjęto ją z anteny nie transmitując 4 odcinków w języku polskim.

ocenił(a) serial na 9
Kratka151

właśnie na dc reklamowali nowe odcinki a nie puścili,jedyne to jezcze ktos mi mowil ,ze hekikopter przylecial,ale ona stwierdzila,że jej dom jest tu..ale dzieki ze opisalas ,dziekuje ,tez to uwielbialam i jestem zla ze przerwali emisje

Koszmarxd

Można obejrzeć po ang., ale to nie to samo. W sumie to teraz Disney Channel jest po prostu okropne. Od kiedy przestali emitować takie seriale jak Brenda i pan Whiskers, czy Nowa szkoła króla, to przestałam oglądać.

ocenił(a) serial na 9
Kratka151

noo ja jeszcze plus te seriale oglądałam Kim Kolwiem xDD teraz jedyne co oglądam to Austin i Ally jest świetne ;D najmniej płytkie,bo te nadzdolni i taniec rządzi... yy niee..;/; ale ogolnie disney padł ;/

Koszmarxd

Ja nie cierpię tych durnych seriali. Kiedyś jeszcze oglądałam "Nie ma to jak hotel" i "Nie ma to jak statek". Ale teraz już mnie to nudzi. Według mnie to co serwuje nam Disney Channel jest po prostu żałosne. Dlatego wolę stare, dobre bajki Disneya.

ocenił(a) serial na 9
Kratka151

noo ja lubie nie ma to jak hotel. jedyne co ogladam na disney to Austin i Ally bo jest najmniej żalosne, nadzdolni to masakra

Koszmarxd

Nie zgodzę się z tobą. Nie mogę patrzeć na te badziewne seriale o nastolatkach i ich równie żałosnych przygodach. Dla mnie to po prostu uwsteczniające i durne. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) serial na 9
Kratka151

ja lubie tylko austin i ally reszta to (moje zdanie )dno)..czasem powodzenie charlie,ale to troche nudnawe xDD

ocenił(a) serial na 10
Koszmarxd

Zgadzam się z wami :) Pamiętam jak jeszcze 5 czy 6 lat temu oglądałam Disney Channel to były świetne bajki ^^ Ostatnio nawet trafiłam na tą stację i chciałam pooglądać jakieś fajne bajki a trafiłam na " akwalas " ( czy coś takiego ) to mi się smutno zrobiło ...

ocenił(a) serial na 8
zelkaaaaaa

Płakać się chce jak się widzi te nowe ,,produkcje'' na Disney Channel. Myślę że jakby przywrócili stare kreskówki, to by mieli o wiele większą oglądalność.

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Tak też tak myślę ale szkoda trochę bo teraz te wszystkie dzieciaki które wychowują się na Disney będą mały tylko w głowie te dziewczyny z Taniec Rządzi albo jakiś innych serialów :(

ocenił(a) serial na 8
zelkaaaaaa

No właśnie, a to żadne dzieciństwo. Ja na pewno moim dzieciom będę puszczać stare dobre kreskówki : )

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Tak jak ja :)

ocenił(a) serial na 8
Kratka151

Jasne, że nie to samo. Polski dubbing przy takich produkcjach to połowa sukcesu.

SylviaBlack

świetna ta bajka oglądałam na yutobe i naprawdę bardzo mi się spodobała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones