Breaking Bad (2008-2013)
Breaking Bad: Sezon 3 Breaking Bad sezon 3, odcinek 7
odcinek Breaking Bad (2008-2013)

Jedna minuta

One Minute 47m
9,0 4 153
oceny
9,0 10 1 4153
Breaking Bad
powrót do forum s3e7

odcinek 3x07

ocenił(a) serial na 8

Serial rzeczywiście się rozkręca z sezonu na sezon, myślałem, że będzie coraz lepiej, a tu ostatnie minuty 3x07 wszystko, delikatnie mówiąc, zj*bały. Takiego naiwnego i żałosnego zakończenia dawno nie widziałem. Niby tacy zawodowcy, a trafić nie mogli, to "nie, to za proste" i pójście po siekierę, a szczyt był, że ten zachowywał się jak ślepy, nie widział, że ku*wa bierze broń czy o h*j tu chodzi ?! Tak dobry serial zje*any przez scenę niczym z "Nagiej broni", nawet parodiować nie ma czego, bo to parodia już jest.

ocenił(a) serial na 9
Cash

Sezony 1 i 2 były najlepsze. 3 już był zdecydowanie gorszy. Zobaczymy jak będzie w 4 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
buttongts

no tak, zawsze znajdzie się ktoś, kto uważa na odwrót ;), wykluczając ten 7. odc. 3.sezon był naj

ocenił(a) serial na 10
Cash

Sezon 3 jest zdecydowanie najlepszy, ale ta scena jest rzeczywiście żałosna. Szkoda, że jeszcze ten "profesjonalny zabójca" nie poszedł się odlać i zjeść hot doga, w drodze do siekiery. Niestety nawet w najlepszych serialach zdarzają się wpadki.

ocenił(a) serial na 8
Cash

przez ten żałosny odcinek totalnie zj*bał mi się humor ;x

ocenił(a) serial na 10
Cash

Śmieszne jak Jess zarabia w labie milion a poci się z kradzieżą małej ilości i próbuje pchać to tym z grupy wsparcia psychologicznego. Żenada

ocenił(a) serial na 9
fanPanaR10

Prawda, to było dziwne. Poświęcać wiele tygodni na znalezienie klientów w grupie na odwyku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones