Breaking Bad (2008-2013)
Breaking Bad: Sezon 3 Breaking Bad sezon 3, odcinek 2
odcinek Breaking Bad (2008-2013)

Caballo Sin Nombre

47m
8,4 3 983
oceny
8,4 10 1 3983
Breaking Bad
powrót do forum s3e2

pamiętacie scenę, kiedy milczący bliźniacy wypytywali dziadka za pomocą tej tablicy z literami? skąd dziadek wiedział znał imię i nazwisko Waltera?z tego co pamiętam to Walt w tej chacie na pustyni się nie przedstawiał, a wątpię, żeby Tuco zwierzał się ojcu z takich szczegółów.

ocenił(a) serial na 10
kabaczek17

w telewizji o nim było głośno,przeciez jego syn założył strone internetową mająca na celu zebranie dotacji na jego leczenie.dziadek ciagle siedział przed tv na bank musiał zobaczyc zdjecie i przy okazji imie i nazwisko.

ocenił(a) serial na 10
emdma

Kiedy [T]uco złapał [J]essiego i [W]alta, i zawiózł ich do chatki, na początku kazał im wypakować wszystko z kieszeni, walt miał portfel, wywiązał się taki dialog:
T - Myślałem, że nazywasz się Heisenberg, a nie Walter Hartwell White.
W - Heisenberg to mój pseudonim, w interesach.
W czasie rozmowy obok Tuco siedział ten dzidek :] Walt nie musiał się przedstawiać.

ocenił(a) serial na 10
Mij

nO W SUMIE MASZ RACJE.zAPOMNIAŁEM O TYM. dZIADEK TO STARY CWANIAK Z KARTELU.jAK MÓGŁBY POMINĄĆ TEN FAKT.mOŻE NIE MÓWIŁ ,ALE KUMAŁ WSZYSTKO DOBRZE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones