PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795995}
4,9 17 020
ocen
4,9 10 1 17020
Botoks
powrót do forum serialu Botoks

Vega usiadł w poczekalni w szpitalu, pospisywał to co usłyszał między słowami pacjentów, potem poszedł do lekarzy- "dajcie mi jakieś pikantne szczegóły!" I tak oto powstał botoks (serial, bo filmu nie oglądałam i nie mam zamiaru). Zlepek scen wyrwanych z kontekstu, nawalone tego jedna po drugiej, byle tylko pokazać jak najwięcej "kontrowersji", postaciom nie wierzę totalnie, wszystko to takie sztuczne i dialogi napisane tak sztywno, że brzmi jakby aktorzy czytali z kartki. I oczywiście moje ulubione bełgotanie w polskich filmach- bez oglądania na maksymalnej głośności ciężko zrozumieć cokolwiek.
Patryk, odpuść juz, ja wiem, że na fali sławy fajnie zrobić 10 prawie takich samych filmów i się nie narobić, a przy tym zarobić grubą kasę, ale szanujmy się...

Martine

Zgadzam się z powyższym, ciężko przebrnąć przez jeden odcinek, partactwo na całej linii jak dla mnie...
Też chciałam pisać o tym "wspaniałym" udźwiękowieniu, beblanie aktorów, co drugie-trzecie zdanie niezrozumiałe, trzeba albo co chwilę zgłaśniać albo sobie dopowiadać, męczące to strasznie!

Martine

O, dokładnie takie właśnie miałam wrażenie po obejrzeniu filmu. Zlepek kontrowersji bez większego związku, sceny jak równoważniki zdań, byle szokowały, humor na poziomie gimnazjum, wszystko wymuszone, sztywne, nieautentyczne i na maksa przerysowane. Ze dwie trzy sceny godne pochwały. Reszta zwykłe efekciarstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones